Nacionalinėje ledo ritulio lygoje – neįtikėtina „Kirų“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų divizione įvyko reto grožio rungtynės, kurios galėtų papuošti ir lygos finalą. Klaipėdos „Kirai“ namų aikštelėje tik po baudinių serijos 5:4 (0:1, 3:1, 1:2) palaužė trimis latviais pasistiprinusios Mažeikių „Lederos“ pasipriešinimą.

Rungtynėse pirmieji įvartį pasiekė mažeikiškiai, tačiau Klaipėdos „Kirai“ atsakė trimis įvarčiais antrajame ketvirtyje. „Ledera“ rezultatą sugebėjo išlyginti, o pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. „Kirų“ žaidėjas N.Severinčikas iki rungtynių pabaigos likus 1.40 min. užsidirbo dviejų minučių baudą ir „Ledera“ ėmė erzinti varžovus net neatakuodama jų vartų bei švęsdama pergalę.

Iki rungtynių pabaigos likus 8 sek. prie savo vartų ritulį perėmė „Kirų“ gynėjas A.Kondratjevas, kuris perbėgęs visą aikštelę ir apėjęs du varžovų žaidėjus prastūmė ritulį trečiajam tarp kojų tiesiai prie O.Zbarazskio lazdos ir pastarasis taikliu smūgiu kartu su švieslentės sirena, skelbiančia rungtynių pabaigą išlygino rezultatą.

Iškart po to sekusią baudinių seriją laimėjo „Kirai“. Lemiamą trečiąjį smūgį taikliai atliko komandos kapitonas Vilius Kaušys ir padovanojo komandai pergalę. Klaipėdiečiai pergalę šventė sukritę į vidurį aikštės ant pilvų.

„Neįtikėtina drama, kuri baigėsi lamingai mums. Turėjome užtvirtinti pergalę jau antrajame kėlinyje, tačiau sėkmė nusisuko. Galima pasakyti taip - praradome tris taškus, tačiau iškovojome du“,- po dvikovos sakė „Kirų“ klubo vadovas Algis Poškis.

Klaipėdos „Kirai“ – Mažeikių „Ledera“ 5:4 (0:1, 3:1, 1:2. 1:0).

„Kirai“: O.Zbarazskij 3, M.Fediukin, V.Kaušys po 1 įvartį.

„Ledera“: A.Konovalovas, M.Vieško po 2 įvarčius.

Ateinantį sekmadienį Klaipėdoje ant ledo bus dar karščiau. Spalio 24 dieną, 17.00 val. įvyks Klaipėdos derbis, kuriame susitiks Klaipėdos „Sadvita“ ir „Kirai“.

Šiame straipsnyje: NLRLKirai