Metų klaipėdietė – Nijolė Hansen (papildyta)

Aštuntąja metų klaipėdiete dienraščio „Klaipėda“ skaitytojai išrinko Socialinių problemų sprendimų asociacijos bei Klaipėdos apskrities verslininkų asociacijos pirmininkę Nijolę Hansen.

Sveikino vyras ir dukra

Ne pirmą kartą klaipėdiečių valia patekusi į konkurso finalą N.Hansen miestiečių pagarbos nusipelnė už rūpestį neįgaliais žmonėmis, talentingais, bet nepasiturinčiais vaikais, pagalbą senelių globos namams.

Pasveikinta ne tik miesto mero Rimanto Taraškevičiaus ir dienraščio „Klaipėda“ vyriausiojo redaktoriaus Valdemaro Puodžiūno N.Hansen sulaukė įspūdingos gėlių puokštės iš sutuoktinio Nielso Hansen bei nuoširdžių žodžių iš dukros Auksės.

Susijaudinusi netikėtai užklupusio dėmesio aštuntoji Metų klaipėdietė kalbėjo trumpai.

„Neslėpsiu, man malonu, kad mūsų asociacijos daromi darbai buvo įvertinti miesto gyventojų. Labai džiaugiuosi. Jeigu žmonės nori panašių konkursų ir juose aktyviai balsuoja, vadinasi, tai tikrai reikalinga. Gerbiu klaipėdiečių pasiryžimą ieškoti miesto vardą garsinančių ir jo labui aktyviai dirbančių moterų. Ne kartą galvojau apie tai, kad trečius metus iš eilės patekusi į finalinį septynetuką galbūt užimu kurios nors kitos miestiečių pagarbos nusipelniusios moters vietą. Manau, tokių Klaipėdoje yra nemažai“, - gausiam žurnalistų būriui teigė N.Hansen.

Laimėtoją apipylė dovanomis

Dienraščio „Klaipėda“ redaktorius V.Puodžiūnas Metų klaipėdietei įteikė tradicines dienraščio „Klaipėda“ dovanas - Metų klaipėdietės regalijas: menininko Vytauto Karčiausko sukurtą sagę su juoduoju deimantu ir skulptūrą.

Dar vieną tradicinę bei itin brangią dovaną N.Hansen gavo iš bendrovės „Laimės tiltas“ - prabangų „Chopard“ firmos balto aukso žiedą su deimantais.

Ivo Nikkolo prekinio ženklo atstovė Klaipėdai Laima Petkevičienė įteikė konkurso nugalėtojai tūkstančio litų vertės dovanų čekį apsipirkti šio ženklo parduotuvėse.

Mados namų „Cantas“ atstovai dovanojo specialiai Metų klaipėdietei sukurtą menininkės Sonatos Bylaitės papuošalą. O bendrovė „Rivjera Baltic“, pristatanti Lietuvoje „Prada“ parfumeriją, Metų klaipėdietei padovanojo kvepalus.

Dėmesys - septynetukui

Nors Metų klaipėdiete paskelbta tik viena moteris, pagarbos, padėkų ir dovanų netrūko visoms septynioms finalinio konkurso etapo dalyvėms.

Šiemet konkurso finalininkėmis, be N.Hansen, tapo greičiausia Lietuvos moteris, praėjusių metų Europos jaunimo čempionė, pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) laimėtoja Lina Grinčikaitė, gyvūnų globos namų „5 pėdutės“ steigėja, įmonės „Aumura“ direktorė Rita Ilgūnė, sporto klubo „Kitonija“ steigėja Kristina Kesminienė, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė, Vokiečių bendrijos ir labdaros organizacijos „Sandora“ pirmininkė Magdalena Piklaps, Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė ir Klaipėdos koncertų salės vadovė Danutė Žičkuvienė.

Bendrovės „Krasta Auto“ vertinga dovana - prabangus laikrodis - teko Danutei Žičkuvienei, kuriai pritrūko mažiausiai balsų iki Metų klaipėdietės titulo. Ši bendrovė įsteigė ir simpatijos prizą, kuris teko L.Grinčikaitei. Bandomasis važiavimas naujutėlaičiu BMW - tokia dovana teko greitakojei sportininkei.

Renginio mecenato bendrovės "Orlen Lietuva" generalinio direktoriaus pavaduotoja logistikai Danielia Krelovska bei Vamzdynų ir jūrinių terminalų direktorius Linas Baužys visoms septynioms moterims dovanojo specialiąsias nuolaidų korteles, kurios suteikia išskirtinę nuolaidą visose tinklo "Orlen Lietuva" degalinėse. Kortelėse taip pat yra pinigų suma, suteiksianti galimybę kiekvienai moteriai į savo automobilį prisipilti degalų.

"Valentis Pharma Biocell" drėkinamųjų odos priemonių linijos atstovė Klaipėdai Loreta Tarvydienė konkurso finalininkėms įteikė drėkinamųjų odos priemonių linijos produktų rinkinius.

Grožio instituto "Sothys“ direktorė Sabina Repčenkienė, kaip ir kasmet, visoms septynioms moterims įteikė dovanų. Šiemet klaipėdiečių septynetukui dovanų paruošė ir „Sirova Vilnius“ atstovai, padovanoję moterims „Jon Frieda“ firmos plaukų priežiūros priemonių rinkinius.

Konkurso laimėtoją ir finalininkes sveikino Kazimira Prunskienė - politikė, nepraleidusi nė vienų Metų klaipėdietės titulavimo iškilmių.

Šiemet konkurse būta naujovių. Balsuoti už pretendentes galima buvo trimis būdais. Laimėtoja išaiškinta susumavus balsus, atiduotus interneto portale www.kl.lt, trumposiomis SMS žinutėmis ir balsavimo lapeliais, iškirptais iš dienraščio „Klaipėda“.

Lyderės balsuojant kiekvienu būdu skyrėsi. Internetu daugiausiai simpatijų sulaukė R.Ilgūnė. O iškirptų iš laikraščio lapelių skaičiumi ir SMS balsų daugiausiai teko N.Hansen.

Svečiams - didesnė salė

Šiemet konkurso laimėtojų pagerbimo vakaras surengtas Klaipėdos universiteto auloje. Restauruota šimtamečio pastato iškilmių salė šįkart pasirinkta dėl kelių priežasčių.

Iki šiol nė vienas Metų klaipėdietės vakaras nebuvo sulaukęs tokio gausaus būrio svečių. Bet kuri kita bent kiek prabangesnė miesto salė vargiai būtų sutalpinusi per 200 svečių.

Gėlių salono „Frezija“ kompozicijomis papuoštoje salėje tilpo ne tik šventės dalyviai, bet ir Rožinio kaspino draugijos bei moteriškų drabužių tinklo „Ivo Nikolo“ vėžio prevencijos projekto meninių nuotraukų ekspozicija.

Be to, šiųmetiniai Metų klaipėdietės rinkimai sulaukė didesnio rėmėjų dėmesio, o ir atlikėjų pajėgos buvo kur kas gausesnės.

Linksmino žvaigždės

Vakaro pradžią nuskaidrino LCC tarptautinio universiteto varpelių choro atliekamas kūrinys.

Elegantiškasis renginio vedėjas Rolandas Vilkončius pasveikino Metų klaipėdietėmis ankstesniais metais paskelbtas sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ vadovę Skaistutę Idzelevičienę, Vaikų ligoninės vyriausiąją gydytoją Klaudiją Bobianskienę, Atėnų parolimpinę čempionę, „Vyturio“ vidurinės mokyklos fizinio lavinimo mokytoją Aldoną Grigaliūnienę, Jūrų muziejaus direktorę Olgą Žalienę, Vyriausybės atstovę Klaipėdos apskrityje Kristiną Vintilaitę, pradinių klasių mokytoją, šešių vaikų mamą Žanetą Norkuvienę, Klaipėdos Pilies džiazo festivalio prezidentę Ingą Grubliauskienę.

Moterims įteiktos pavasarinių gėlių puokštės.

Šventei džiugesio ir nuotaikos teikė Rūtos Ščiogolevaitės, Deivio ir televizijos projekto „Chorų karai“ dalyvio Klaipėdos choro atliekamos dainos. Renginio pabaigą nuskaidrino grupė „Trys apelsinai“.

Svečiai vaišinosi restorano „Navalis“ patiektu maistu, bendrovės „Mineraliniai vandenys“ parūpintais gėrimais ir alaus daryklos "Švyturus-Utenos alus" alumi - "Švyturio Baltuoju", "Baltijos" bei "Ekstra"

 
VIDEO: Michail AndrijanovNAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • A. A. Gaučius: versle entuziazmo negana
  A. A. Gaučius: versle entuziazmo negana

  Įmonės "Klaipėdos technika" įkūrėjas ir vadovas Algirdas Antanas Gaučius neslapukavo – darbštumas, sunkus darbas ir šeima yra didžiausios vertybės, padėjusios siekti užsibrėžtų tikslų ir savomis rankomis užauginti ...

 • Kelyje į Rusnę vanduo pakilo iki 72 cm
  Kelyje į Rusnę vanduo pakilo iki 72 cm

  Toliau kyla vandens lygis krašto kelio Šilutė–Rusnė apsemtame ruože. Apsemto ruožo ilgis – 457 metrai (nuo 6,287 iki 6,744 km). Jis nuo ryto pailgėjo 7 metrais ir nuo rytą buvusių 65 pakilo iki 72 cm, praneša Lietuvos au...

 • Parodoje pristatė vestuvinių žiedų tendencijas
  Parodoje pristatė vestuvinių žiedų tendencijas

  Klaipėdos kultūros fabrike šeštadienį nuo ryto rinkosi poros, planuojančios artimiausiu metu prisiekti vienas kitam amžiną meilę. Vyko vestuvinių žiedų paroda, kurios metu buvo galima ne tik pasigrožėti juvelyrų dirbiniais, bet ir da...

 • Prieš Velykas parapijiečius sukvietė į talką
  Prieš Velykas parapijiečius sukvietė į talką

  Aktyvūs klaipėdiečiai šeštadienio rytą rinkosi Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, kur vyko pasiruošimas Velykoms. Gausus būrys talkininkų tvarkė maldos namus ir šių prieigas. ...

  1
 • Sena paskola budina LEO LT
  Sena paskola budina LEO LT

  Klaipėdietis parlamentaras Naglis Puteikis paviešino žinomo verslininko Dariaus Nedzinsko ir buvusio ministro ir premjero konsultanto Vytauto Markevičiaus nemokamos paskolos sutartį, kuri, anot Seimo nario, yra įtartina. Beprocentis kreditas esą b...

  10
 • Pavasaris į pajūrį neskuba
  Pavasaris į pajūrį neskuba

  Savaitgalis ir visa artėjanti savaitė nežada staigaus atšilimo. Pūs nemalonūs vėjai, naktys bus vėsios, tik antroje savaitės pusėje dienos bus truputį šiltesnės. ...

 • Kviečia „medžioti“ duobes
  Kviečia „medžioti“ duobes

  Vyraujant permainingiems orams, miesto gatves išvagojo duobės. Vairuotojai turėtų būti atidūs, kad neapgadintų savo transporto priemonių. ...

  2
 • Susirūpino buvusio komisariato priežiūra
  Susirūpino buvusio komisariato priežiūra

  Nors buvusiam policijos komisariato pastatui ir lemta atgimti, tačiau valdininkai suka galvas, kaip išsaugoti šiuo metu nykstantį istorinį objektą. Speciali komisija apžiūrėjo senamiesčio pastatų kompleksą. Specialistai turės nurodyti ...

  7
 • Pamiršto automobilio istorijoje taškas nepadėtas
  Pamiršto automobilio istorijoje taškas nepadėtas

  Kontrolieriai toliau narplioja istoriją apie praėjusią vasarą du mėnesius Antrosios Melnragės paplūdimio prieigose esančioje aikštelėje prastovėjusį automobilį, už kurį nebuvo mokama rinkliava. Galiausiai mašina dingo. ...

  4
 • Teritorijoje išbraižys gatves
  Teritorijoje išbraižys gatves

  Uostamiesčio savivaldybė planuoja pradėti rengti teritorijos, esančios tarp Pajūrio gatvės, vadinamojo Palangos plento, Liepų gatvės ir Dangės, susisiekimo infrastruktūros vystymo specialųjį planą. ...

  3
Daugiau straipsnių