Metų klaipėdietė – Nijolė Hansen (papildyta)

Aštuntąja metų klaipėdiete dienraščio „Klaipėda“ skaitytojai išrinko Socialinių problemų sprendimų asociacijos bei Klaipėdos apskrities verslininkų asociacijos pirmininkę Nijolę Hansen.

Sveikino vyras ir dukra

Ne pirmą kartą klaipėdiečių valia patekusi į konkurso finalą N.Hansen miestiečių pagarbos nusipelnė už rūpestį neįgaliais žmonėmis, talentingais, bet nepasiturinčiais vaikais, pagalbą senelių globos namams.

Pasveikinta ne tik miesto mero Rimanto Taraškevičiaus ir dienraščio „Klaipėda“ vyriausiojo redaktoriaus Valdemaro Puodžiūno N.Hansen sulaukė įspūdingos gėlių puokštės iš sutuoktinio Nielso Hansen bei nuoširdžių žodžių iš dukros Auksės.

Susijaudinusi netikėtai užklupusio dėmesio aštuntoji Metų klaipėdietė kalbėjo trumpai.

„Neslėpsiu, man malonu, kad mūsų asociacijos daromi darbai buvo įvertinti miesto gyventojų. Labai džiaugiuosi. Jeigu žmonės nori panašių konkursų ir juose aktyviai balsuoja, vadinasi, tai tikrai reikalinga. Gerbiu klaipėdiečių pasiryžimą ieškoti miesto vardą garsinančių ir jo labui aktyviai dirbančių moterų. Ne kartą galvojau apie tai, kad trečius metus iš eilės patekusi į finalinį septynetuką galbūt užimu kurios nors kitos miestiečių pagarbos nusipelniusios moters vietą. Manau, tokių Klaipėdoje yra nemažai“, - gausiam žurnalistų būriui teigė N.Hansen.

Laimėtoją apipylė dovanomis

Dienraščio „Klaipėda“ redaktorius V.Puodžiūnas Metų klaipėdietei įteikė tradicines dienraščio „Klaipėda“ dovanas - Metų klaipėdietės regalijas: menininko Vytauto Karčiausko sukurtą sagę su juoduoju deimantu ir skulptūrą.

Dar vieną tradicinę bei itin brangią dovaną N.Hansen gavo iš bendrovės „Laimės tiltas“ - prabangų „Chopard“ firmos balto aukso žiedą su deimantais.

Ivo Nikkolo prekinio ženklo atstovė Klaipėdai Laima Petkevičienė įteikė konkurso nugalėtojai tūkstančio litų vertės dovanų čekį apsipirkti šio ženklo parduotuvėse.

Mados namų „Cantas“ atstovai dovanojo specialiai Metų klaipėdietei sukurtą menininkės Sonatos Bylaitės papuošalą. O bendrovė „Rivjera Baltic“, pristatanti Lietuvoje „Prada“ parfumeriją, Metų klaipėdietei padovanojo kvepalus.

Dėmesys - septynetukui

Nors Metų klaipėdiete paskelbta tik viena moteris, pagarbos, padėkų ir dovanų netrūko visoms septynioms finalinio konkurso etapo dalyvėms.

Šiemet konkurso finalininkėmis, be N.Hansen, tapo greičiausia Lietuvos moteris, praėjusių metų Europos jaunimo čempionė, pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) laimėtoja Lina Grinčikaitė, gyvūnų globos namų „5 pėdutės“ steigėja, įmonės „Aumura“ direktorė Rita Ilgūnė, sporto klubo „Kitonija“ steigėja Kristina Kesminienė, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė, Vokiečių bendrijos ir labdaros organizacijos „Sandora“ pirmininkė Magdalena Piklaps, Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė ir Klaipėdos koncertų salės vadovė Danutė Žičkuvienė.

Bendrovės „Krasta Auto“ vertinga dovana - prabangus laikrodis - teko Danutei Žičkuvienei, kuriai pritrūko mažiausiai balsų iki Metų klaipėdietės titulo. Ši bendrovė įsteigė ir simpatijos prizą, kuris teko L.Grinčikaitei. Bandomasis važiavimas naujutėlaičiu BMW - tokia dovana teko greitakojei sportininkei.

Renginio mecenato bendrovės "Orlen Lietuva" generalinio direktoriaus pavaduotoja logistikai Danielia Krelovska bei Vamzdynų ir jūrinių terminalų direktorius Linas Baužys visoms septynioms moterims dovanojo specialiąsias nuolaidų korteles, kurios suteikia išskirtinę nuolaidą visose tinklo "Orlen Lietuva" degalinėse. Kortelėse taip pat yra pinigų suma, suteiksianti galimybę kiekvienai moteriai į savo automobilį prisipilti degalų.

"Valentis Pharma Biocell" drėkinamųjų odos priemonių linijos atstovė Klaipėdai Loreta Tarvydienė konkurso finalininkėms įteikė drėkinamųjų odos priemonių linijos produktų rinkinius.

Grožio instituto "Sothys“ direktorė Sabina Repčenkienė, kaip ir kasmet, visoms septynioms moterims įteikė dovanų. Šiemet klaipėdiečių septynetukui dovanų paruošė ir „Sirova Vilnius“ atstovai, padovanoję moterims „Jon Frieda“ firmos plaukų priežiūros priemonių rinkinius.

Konkurso laimėtoją ir finalininkes sveikino Kazimira Prunskienė - politikė, nepraleidusi nė vienų Metų klaipėdietės titulavimo iškilmių.

Šiemet konkurse būta naujovių. Balsuoti už pretendentes galima buvo trimis būdais. Laimėtoja išaiškinta susumavus balsus, atiduotus interneto portale www.kl.lt, trumposiomis SMS žinutėmis ir balsavimo lapeliais, iškirptais iš dienraščio „Klaipėda“.

Lyderės balsuojant kiekvienu būdu skyrėsi. Internetu daugiausiai simpatijų sulaukė R.Ilgūnė. O iškirptų iš laikraščio lapelių skaičiumi ir SMS balsų daugiausiai teko N.Hansen.

Svečiams - didesnė salė

Šiemet konkurso laimėtojų pagerbimo vakaras surengtas Klaipėdos universiteto auloje. Restauruota šimtamečio pastato iškilmių salė šįkart pasirinkta dėl kelių priežasčių.

Iki šiol nė vienas Metų klaipėdietės vakaras nebuvo sulaukęs tokio gausaus būrio svečių. Bet kuri kita bent kiek prabangesnė miesto salė vargiai būtų sutalpinusi per 200 svečių.

Gėlių salono „Frezija“ kompozicijomis papuoštoje salėje tilpo ne tik šventės dalyviai, bet ir Rožinio kaspino draugijos bei moteriškų drabužių tinklo „Ivo Nikolo“ vėžio prevencijos projekto meninių nuotraukų ekspozicija.

Be to, šiųmetiniai Metų klaipėdietės rinkimai sulaukė didesnio rėmėjų dėmesio, o ir atlikėjų pajėgos buvo kur kas gausesnės.

Linksmino žvaigždės

Vakaro pradžią nuskaidrino LCC tarptautinio universiteto varpelių choro atliekamas kūrinys.

Elegantiškasis renginio vedėjas Rolandas Vilkončius pasveikino Metų klaipėdietėmis ankstesniais metais paskelbtas sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ vadovę Skaistutę Idzelevičienę, Vaikų ligoninės vyriausiąją gydytoją Klaudiją Bobianskienę, Atėnų parolimpinę čempionę, „Vyturio“ vidurinės mokyklos fizinio lavinimo mokytoją Aldoną Grigaliūnienę, Jūrų muziejaus direktorę Olgą Žalienę, Vyriausybės atstovę Klaipėdos apskrityje Kristiną Vintilaitę, pradinių klasių mokytoją, šešių vaikų mamą Žanetą Norkuvienę, Klaipėdos Pilies džiazo festivalio prezidentę Ingą Grubliauskienę.

Moterims įteiktos pavasarinių gėlių puokštės.

Šventei džiugesio ir nuotaikos teikė Rūtos Ščiogolevaitės, Deivio ir televizijos projekto „Chorų karai“ dalyvio Klaipėdos choro atliekamos dainos. Renginio pabaigą nuskaidrino grupė „Trys apelsinai“.

Svečiai vaišinosi restorano „Navalis“ patiektu maistu, bendrovės „Mineraliniai vandenys“ parūpintais gėrimais ir alaus daryklos "Švyturus-Utenos alus" alumi - "Švyturio Baltuoju", "Baltijos" bei "Ekstra"

 
VIDEO: Michail AndrijanovNAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių