Marijampoliečiai su kaupu atsirevanšavo Klaipėdos „Atlantui“

Sensacingai LFF taurės turnyre Klaipėdos „Atlantui“ pralaimėję Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai turėjo progą išlieti pyktį ir ja pasinaudojo.

Šeštadienį vykusiose Lietuvos A lygos čempionato 34-ojo turo varžybose Marijampolės „Sūduva“ net 5:1 nugalėjo namuose žaidusius Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus.

Šią dvikovą buvo galima pavadinti principine, nes marijampoliečiai norėjo tik pergalės ir taip atsirevanšuoti už trečiadienį patirtą pralaimėjimą Klaipėdos „Atlantui“ Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro aštuntfinalyje.

Klaipėdiečiai šeštadienio varžybose savo ruožtu siekė įrodyti, jog šią savaitę prieš marijampoliečius pasiekta pergalė nebuvo atsitiktinė.

Tačiau į aikštę išėję uostamiesčio atstovai tarsi pamiršo, jog turėtų kovoti dėl pergalės, todėl jau 1ę varžybų minutę juos pamokė „Sūduvos“ legionierius Rafaelės Ladesma. Brazilas mušė į vartus maždaug iš 18 metrų, meistriškai permetė kamuolį per vartininką ir išvedė „Sūduvą“ į priekį.

Futbolo ekspertų teigimu, „Atlantui“ įvartį reikia įmušti kuo greičiau, tuomet žaisti tampa daug lengviau.

Taip atsitiko ir šiose varžybose. Po pirmojo įvarčio atlantiečiai nelabai prabudo, todėl po kelių minučių varžovai vėl surengė itin pavojingą ataką ir klaipėdiečius išgelbėjo tik fortūna ir vartininkas.

Aiškią iniciatyvą varžybose įgiję 38 pirmojo kėlinio minutę skirtumą padvigubino, kai įvartį į „Atlanto“ vartus įspyrė Karolis Chvedukas.

Po pertraukos marijampoliečiai „Atlanto“ vartus tarsi subombardavo: 48 ir 51 minutėmis įvarčius įmušė Sergejus Loginovas, 53 minutę dar vieną pridėjo Povilas Lukšys.

57 minutę paguodos įvartį „Atlantui“ pelnė Gerardas Žukauskas.

Varžybos ir baigėsi rezultatu 1:5.

„Atlantas“ kol kas yra aštuntoje Lietuvos futbolo A lygos čempionato turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jei sekmadienį Tauragės „Tauras“ namuose įveiks Alytaus „Dainavą“, Klaipėdos komanda nukris į devintąją vietą.

Šiame straipsnyje: AtlantasSūduvaLFAL