A lyga: “Klaipėda” išsivežė tašką iš Vilniaus

Vilniaus “Sportimos” manieže vykusiose Lietuvos futbolo A lygos pirmojo turo rungtynėse tarp “Vėtros” ir “Klaipėdos” ekipų užfiksuotos lygiosios 1:1 (1:1).

Šiame mače abu įvarčius pelnė Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjai Tadas Eliošius ir Marius Papšys. Rezultatas ne visai tiksliai atspindi rungtynių eigą, nes sostinės komanda neišnaudojo kelių puikių progų įmušti tiek pirmame kėlinyje, tiek ir po pertraukos, rašo futbolas.lt.

Vilniaus “Vėtra” rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos ir jau susitikimo pradžioje turėjo šansą pralaužti svečių gynybą. Tai padaryti vilniečiams pavyko 27 minutę, kai “Vėtros” atakos smaigalyje atsidūrė ir tiksliu smūgiu ją užbaigė Tadas Eliošius. Tačiau sostinės ekipos gerbėjų džiaugsmas truko neilgai. Jau 37 minutę puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino “Klaipėdos” saugas Marius Papšys.

Vėliau “Vėtra” turėjo ne vieną progą įvarčiui: savųjų šansų neišnaudojo Artūras Rimkevičius, Algis Jankauskas, Jevgenijus Morozas. “Klaipėdos” gretose bene realiausią galimybę pasižymėti turėjo Marius Papšys. Vis dėlto per likusį mačo laiką rezultatas nepakito ir teisėjo švilpukas paskelbė apie lygiąsias 1:1.

“Klaipėda” rungtynes baigė be vieno iš aikštės pašalinto žaidėjo. 90 minutę uostamiesčio ekipos gynėjas Giedrius Ratkus susistumdė su “Vėtros” žaidėju Artūru Rimkevičiumi ir prieš save išvydo antrą geltoną kortelę.

“Vėtra”: Valinčius; Borovskij, Stanaitis, Vėževičius (46′ Žulpa), Ražanauskas, Usačiov, Jankauskas, Freidgeimas, Krasnovskis (46′ Moroz), Rimkevičius, Eliošius.

“Klaipėda”: Valius, Kruša (83′ Adomauskas), Ratkus, Surblys, Savickas (67′ Lukošius), Stockij, Kumža, Anisimenko, Papšys, B.Biskys (71′ Butinas), Vyšniakov.

Šiame straipsnyje: A lygaKlaipėdavėtra