„Lietuvos rytas“ įtikinamai įveikė „Neptūną“

Septintąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai išvykoje 81:62 (24:20, 18:11, 21:17, 18:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“.

Šiame mače Rimas Kurtinaitis leido pailsėti Artūrui Jomantui ir Donatui Zavackui, kurie nors ir buvo registruoti rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.

Solidesnį pranašumą „Lietuvos rytui“ įgyti pavyko po ilgosios pertraukos. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo pelnydami 4 taškus be atsako bei taip susikraudami 19 taškų pranašumą (67:48), rašo basketnews.lt.

Visgi „Neptūno“ krepšininkai nepasidavė ir spurtavę 7:0 sumažino savo atsilikimą iki 12 taškų (69:57). Tačiau netrukus Justas Sinica ir Aronas Baynesas kartu pelnė 9 taškus, po kurių „Lietuvos ryto“ persvara perkopė  20 taškų ribą (78:57).

„Lietuvos rytas“: Steponas Babrauskas 21, Milko Bjelica 19, Aronas Baynesas 13 (1/7 baudų), Justas Sinica 6, Dejanas Borovnjakas 6.

„Neptūnas“: Vytenis Petkus 16, Modestas Kumpys 12, Robertas Bitinas 9 (7 kld.), Osvaldas Kurauskas 8, Juozas Ramanauskas 6 (10 atk. kam.), Simas Galdikas 6.