KU įveikė nukraujavusią LKKA

Klaipėdoje vietos universitetas (KU) rungtynių pabaigoje iššvaistė didžiulę persvarą, tačiau 92:86 (24:27, 24:11, 23:15, 21:33) įveikė be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavusią Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) komandą.

Rungtynėse šeimininkai ilgai pratinosi prie varžovų žaidimo, tačiau susikaupę parodė ką sugeba. Antrajame ketvirtyje pradėję spurtą, po didžiosios pertraukos įgijo 20 taškų triuškinamą pranašumą.

Paskutiniajame kėlinuke KU atsipalaidavo ir svečiai pasinaudojo šeimininkų vangumu. Ėmę mažinti skirtumą LKKA krepšininkai pačioje rungtynių pabaigoje sukūrė intrigą, tačiau pergalei pritrūko laiko.

„Komanda buvo nepilnos sudėties, trūksta aukštaūgių ir tai iškart matosi atkovotų kamuolių grafoje. Tačiau nenusimenam. Jaunai komandai kiekvienos rungtynės - pamoka“,- po dvikovos sakė būsimųjų pedagogų vyriausiasis treneris Edas Nickus.

„Atitrūkom, atsipalaidavom, leidom prisivyti. Tradicinė situacija ir pavyzdys, jog reikia žaisti rungtynes iki pabaigos“,- tvirtino KU vyriausiasis treneris Mindaugas Mockus.

KU: J.Kazakauskas 27 (15 atk. kam.), E.Lengvinas 20, R.Šimkevičius 15.
LKKA: V.Sragauskis 28, Š.Vingelis 22, D.Gricius, V.Gudaitis po 10.

Šiame straipsnyje: KU krepšininkai