Klaipėdos „Neptūno“ sąskaitoje – pirmoji pergalė

Banguotai žaidę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai vos išplėšė pirmąją pergalę šiame Lietuvos krepšinio lygos čempionate.

Klaipėdiečiai namuose trečiadienio vakarą rezultatu 84:78 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį - 12:6.

Netrukus sukruto ir neptūniečiai – kantriai gindamiesi ir atakuodami varžovų krepšį priartėjo iki minimumo (15:16), o dar po kelių akimirkų vienas „Neptūno“ lyderių Deividas Gailius metimu iš po krepšio ir taiklia bauda persvėrė rezultatą Klaipėdos ekipos naudai - 18:16.

Antrojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ jau turėjo 12 taškų persvarą - 39:27.

Panevėžiečiai gynėsi itin kibiai - antrajame kėlinyje nesportinėmis pražangomis buvo nubausti du „Lietkabelio“ žaidėjai: Martynas Andriukaitis ir Vidas Ginevičius.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai nepasidavė panevėžiečių provokacijoms, rungtyniavo ramiai, užtikrintai ir į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdami 16 taškų persvarą - 52:36.

Tačiau po pertraukos „Neptūnas“ privertė gerokai pasinervinti jau gana atsipalaidavusius sirgalius. Panevėžiečiai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:0 ir vėl pavojingai priartėjo.

Likus 1 min. 15 sek. iki varžybų „Lietkabelio“ žaidėjas Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir „Neptūno“ pranašumas ištirpo iki 2 taškų - 80:78.

Tačiau paskutiniąją minutę „Neptūnas“ sužaidė sėkmingiau ir šventė pirmąją šio sezono pergalę rezultatu 84:78.

Šiame straipsnyje: Neptūnas"Lietkabelis"LKL