Klaipėdos „Fortūna“ neatsilaikė prieš čempionato favorites

Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate šeštadienį namuose žaidusi Klaipėdos „Fortūna“ tik po dramatiškos kovos nusileido lyderei Vilniaus „Kibirkščiai-VIČI-IKI“.

Iki šių varžybų sostinės atstovės nebuvo patyrusios nė vieno pralaimėjimo, o iškovojusios tris pergales ir tvirtai stovėjo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Klaipėdiečių sąskaitoje buvo dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas – trečioji vieta turnyrinėje lentelėje.

Tai, kad vilnietės buvo laikomos favoritėmis ir prieš varžybas su klaipėdietėmis, beveik niekam nekilo abejonių. Viešnios nuo pat varžybų pradžios ėmė rodyti savo pranašumą ir pirmajame kėlinyje prieš klaipėdietes pirmavo jau septynių taškų skirtumu, tačiau šeimininkėms jį šiek tiek pavyko sušvelninti.

Antrąjį kėlinį vilnietės pradėjo spurtu ir gerokai atsiplėšė nuo varžovių – ilsėtis į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant 13 taškų skirtumui vilniečių naudai.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, o ketvirtajame klaipėdietės sukaupė paskutiniąsias jėgas ir spurtavo.

Tačiau iškovoti pergalę pritrūko laiko, tad teko pripažinti vilniečių pranašumą trijų taškų skirtumu – 59:62 (12:16; 10:19; 18:17; 19:10).

Klaipėdietėms 18 taškų pelnė Lina Aglinskaitė, 14 pridėjo Eglė Šikšniūtė, 9 – Gabrielė Gutkauskaitė.

Po šio pralaimėjimo „Fortūna“ nukrito į ketvirtąją LMKL čempionato turnyrinės lentelės vietą.

Kitas varžybas Klaipėdos „Fortūna“ lapkričio 2 dieną žais išvykoje su Kauno „Hoptrans-Sirenomis“.