Klaipėdos „Dragūnas“ triumfavo Moldovoje

„Dragūno“ rankininkai tapo Moldovoje vykusių Europos Iššūkio taurės B grupės varžybų nugalėtojais, iškovoję visas tris pergales.

Sekmadienį „Dragūnas“ susitiko su „Ruislip Eagles“ rankininkais iš Anglijos, kurie buvo aiškūs grupės autsaideriai.

Jų klaipėdiečiai taip pat nepagailėjo – įveikė rezultatu 47:24 (26:13).

Po šios pergalės „Dragūnas“ tik užtvirtino jau anksčiau iškovotą pirmąją vietą B grupėje.

Ją lėmė šeštadienio vakarą vykusių varžybų su šeimininkais – Moldovos „Olimpus-85-USEFS“ rankininkais - rezultatas.

Pirmąjį kėlinį „Dragūnas“ laimėjo 16:12. Antrajame kėlinyje varžovai ėmė kvėpuoti į nugarą – priartėjo iki dviejų įvarčių skirtumo.

Tačiau klaipėdiečiai lemiamais momentais žaidė drausmingiau ir iškovojo pergalę rezultatu 28:24.

Dragūno vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas pagyrė auklėtinius už tai, kad nepalūžo prasidėjus antrajam kėliniui, kai šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 2 įvarčių. Sunkiu metu, anot stratego, gerai sužaidė vartininkas Aistis Pažemeckas, atrėmęs keletą pavojingų metimų. Apie teisėjavimą ir salės grindis A. Juškėnas atsisakė komentuoti.

Pirmoje B grupės dvikovoje klaipėdiečiai rezultatu 29:21 palaužė „SPE Strovolos“ rankininkus iš Kipro.

Pirmąją vietą B grupėje iškovojęs „Dragūnas“ kitame Europos Iššūkio taurės turnyro etape susikaus su Zaparožės (Ukraina) „ZTR“ rankininkais.

Šiame straipsnyje: dragūnas