Klaipėdos „Dragūnas“ Moldovoje nukovė šeimininkus

„Dragūno“ rankininkai Moldovoje vyksiančiame Europos Iššūkio taurės B grupės varžybose iškovojo antrąją pergalę ir pateko į kitą etapą.

Šeštadienio vakarą klaipėdiečiai įveikė B grupės varžybų šeimininkus – Moldovos „Olimpus-85-USEFS“ rankininkus.

Pirmąjį kėlinį „Dragūnas“ laimėjo 16:12. Antrajame kėlinyje varžovai ėmė kvėpuoti į nugarą – priartėjo iki dviejų įvarčių skirtumo.

Tačiau klaipėdiečiai lemiamais momentais žaidė drausmingiau ir iškovojo pergalę rezultatu 28:24.

Dragūno vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas pagyrė auklėtinius už tai, kad nepalūžo prasidėjus antrajam kėliniui, kai šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 2 įvarčių. Sunkiu metu, anot stratego, gerai sužaidė vartininkas Aistis Pažemeckas, atrėmęs keletą pavojingų metimų. Apie teisėjavimą ir salės grindis A.Juškėnas atsisakė komentuoti.

Dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojęs „Dragūnas“ praktiškai užsitikrino pirmąją vietą B grupėje, nes klaipėdiečiai liko sekmadienį sužaisti su „Ruislip Eagles“ rankininkais iš Anglijos, kuriuos moldovai sutriuškino net 39:17.

Jei nebus netikėtumų ir „Dragūnas“ užims pirmąją vietą B grupėje, kitame etape jų lauks Zaparožės (Ukraina) „ZTR“ rankininkai.