„Dragūno“ rankininkai sutriuškino uteniškius

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Lietuvos čempionate ir toliau žengia be pralaimėjimų – trečiadienį jie namuose įveikė svečius iš Utenos.

Klaipėdiečiai nuo pirmos varžybų akimirkos žaidė itin susikaupę, nors HC „Utenos“ rankininkai yra Lietuvos čempionato turnyrinės lentelės apačioje. Tačiau praėjusiame ture jie pateikė staigmeną – sužaidė lygiosiomis su vienais čempionato lyderių Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkais.

Susikaupimas davė rezultatų – svečiai dažnai klydo, o „Dragūnas“ išnaudojo kone visas pasitaikiusias progas.

Kone visas pirmasis kėlinys vyko pagal vieną scenarijų – šeimininkai pelnydavo du įvarčius, o svečiai sugebėdavo atsakyti vienu. Todėl pasibaigus pirmajam kėliniui „Dragūnas“ jau turėjo solidžią persvarą: 18:11.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai varžovams neleido ne tik priartėti, bet nuo jų ėmė tolti kosminiu greičiu. Todėl varžybos pasibaigus švieslentėje degę skaičiai 36:21 „Dragūno“ sirgalių nenustebino.

Šios varžybos „Dragūno“ rankininkams tapo savotiška treniruote prieš savaitgalį laukiančias kovas.

Klaipėdiečiai namuose sužais dvejas Baltijos lygos varžybas. Jos ir šeštadienį, ir sekmadienį prasidės 14 val.

Baltijos lygoje „Dragūnas“ kol kas užima paskutinę vietą, o Lietuvos čempionate uostamiesčio rankininkai įsitvirtino turnyrinės lentelės aukščiausioje pozicijoje.

Šiame straipsnyje: dragūnasRankinis