Neregėtas įžūlumas: rekonstruojamu Gedminų taku – automobiliais

Lina

Lina portretas
O kaip veja pasodinta Gedminu take? Seklos pabarstytos pavirsiuje, negrebliuotos ar su volu butu ispaustos.Padare balandziams lesykla.Rytais ir vakarais pulkai maitinasi.Niekas nekontroliuoja.

buves Klaipedietis

buves Klaipedietis portretas
Merija ir smegenu atrofija=impotencija,menesines ir angina vienu metu-nenorekit kad kazkas ivyktu juk DEBILAI valdzioje,ko ten noreti,-stulpelius ikasti-kas 1,2-1,6 metro atstumu,bet nebus atkato,

vida

vida portretas
Kita problema-nevaleikos- savo buitines atliekas nesa i siuksliu dezes prie suoliuku, o paskui sedasi pakvepuoti,,grynu' oru.DAUGIAU kontroles rytais ,kai nevaleikos su siuksliu maisais bega i darba ir jais pakeliui atsikrato.

rasa

rasa portretas
išklojo plyteles prie Žardės 1 namo,o ten jau statomi automobiliai,pesčiųjų take

Paulius

Paulius portretas
O aš manau ,kad labai prastai dirba Klaipėdos savivaldybės viešosios tvarkos skyrius. Dirba aplaidžiai, nėra jokio konkretumo. Kas kad jie vaikšto būriais, bet nuo to niekas nesikeičia.Kokį greičiui matuoti aparatą nuperka,bet ar čia darbo esmė. Jų pareiga ,rasti papildomas vietas automobiliams statyti.Bet va čia ir baigiasi visi jų darbai,nes reikia dirbti.Kol tokia tvarka bus-Klaipėda mindžiukuos vietoje.

Antanas

Antanas portretas
Dabar dauguma šaligatvių ir žaliųjų vejų apstatyti mašinomis,o pėstiesiems tenka eiti važiuojamąja kelio dalimi,kas labai nesaugu.Dažnai einant šaligatviu būni stumamas automašinos šalin,kad netrukdytum.Laikas sutramdyti "kelių gaidelius".

A. V

A. V portretas
Klaipėdoj dabar yra normalu važinėti šaligatviais, ar žolės vejomis. Bardakas.

Dėl sąjūdžio parko

Dėl sąjūdžio parko portretas
Remontas lyg ir ipusejo bet jūs paziurekit kaip nelygiai deda tas trinkeles, Šiukšliu iškastu kanalų šonuose pilna, Nebaige vienos tako puses pradeda kitą, daroma turbūt pigiai ir keliem metam nes nemanau kad tiek šį tiek kitos viešos erdves ilgiau laikysis gražios

Tonis

Tonis portretas
Ką čia tas takas. O kur važiuoti? Jūrininkų prospektas remontuojamas jau antri metai. Darbai ten visai pamiršti. Dabar pavasaris, sausra, dėkingas laikas tokiems darbams. Šiandien ryte 8 val. ten važiavau; nei vieno darbininko ten nebuvo, grįžau 17.15 val tas pats. Nežinau ką savivaldybės tuntas tarnautojų veikia, kad nesiteikia atsitraukti nuo kompiuterių ir pasidomėti kame reikalas, kokiai utelėtai organizacijai duota ranga tokiam objektui. Nenuostabu, kad nepanaudotos lėšos išplaukia iš Klaipėdos miesto. Ten per patį piką reikėtu pasiųsti patį merą, kad jis kokį pusvalandį ten su savo automobiliu pavažinėtų. Jau Lietuvoje iš vis niekas matyt nenori dirbti, matyt jau nėra darbininkų tik vieni ponai vadovai. Kažin kur nueisim su tokia atsiprašant tvarka. Valdininkams rūpi tik kaip išlikti savo kėdėse, tai visi jų svarbiausi rūpesčiai. Sėkmės gyventi tokiame durnyne pasakytų Juozas Erlickas. "Gero savaitgalio"

Rimas

Rimas portretas
Būkim biedni ,bet teisingi. Kai lengvoji mašina važiuoja trinkelėmis išklotu taku-tai baisu o kai mikroautobusai pakrauti vaisiais ir daržovėmis važinėja atremontuotomis aikštėmis,tai -nieko. Jie mat negadina trinkelių. Tai lauko prekybininkus irgi reikia bausti už taisyklių nepaisymą.

et

et portretas
Valiulis pažadėjo. Nepažadėti reikia, bet bausti už tokius darbus ir kuo griežčiau.

miestietis

miestietis portretas
dar paziurekite kaip stato masinas prie 3 polokninikos praplatino ivaziavima tai taip sustato masinas kad mazas tarpas palieka ivaziuoti ir isvaziuoti tai tas pat kaip palikciau masina vidury gatves nors zenklus pastatytu stoveti draudziama

Vetra

Vetra portretas
Ar dar stebites? Viskas galima, viskas leidziama. Mes sumokesime uz parazitu malonumus.

Anonimas

Anonimas portretas
Neapsakomas lietuviskas idiotizmas. Tai ibetonuokit kelis stulpelius prie iejimo i taka ir problema isspresta. Jeigu asilai negalit sito padaryti pastatykit policininka. Snarglius leidzia del sudo nieko ,,vot pasauline problema, ka daryti, ka daryti .....,, slykstu klausyti.

Anonimas

Anonimas portretas
kameros uzfiksavo, matosi numeriai...pradekit bausti. Ir baudos turetu buti gana dideles, nes dabar niekas nieko nebebijo.

o kam

o kam portretas
tas kryzius paliktas? grozio neprideda , tokie simboliai turi savo vietas. geriau papildomas ivazas masinoms padarytu, dabar rekonstruoja ir jokiu pakeitimu.

neregėtas?

neregėtas? portretas
netgi labai regėtas. Kl. sparčiai tampa įžūlių budulių miestu. O kovojama su tokiais NEPAKANKAMAI

emigr@nt

emigr@nt portretas
Ir kas tam takui atsitiko? Provezos atsirado?

Daiva

Daiva portretas
Toje vietoje kur stovi sis kryzius, pastoviai zmones stato savo masinas. Tegul tikrintojai atvaziuoja po 19 val,tai tikrais ras maziausiai ten pastatytas 8-9 masinas.

Hahaha

Hahaha portretas
Sulaikykit prasizengusi paimkitautomobili supresuokit,duokit baudą 3000euriuku teisės 5 metams atimti,o kas be teisiu5 metai viešųjų darbų

Rasa

Rasa portretas
Cituojant tekstą kabutėse nereikėtų jo keisti ar pridėti savų žodžių, miela Ieva ;-)

Oj

Oj portretas
Tai cia px
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių