Vaistinės ir pirties ateitis – miglose

Ar uostamiestyje išliks Sportininkų vaistinė ir ar bus leista privatizuoti viešąją miesto pirtį, kol kas lieka neaišku. Ketvirtadienį posėdžiavę miesto tarybos nariai šių klausimų nusprendė nesvarstyti. Išsaugoti Sportininkų vaistinę prašė į posėdį atskubėję klaipėdiečiai, o klausimą dėl pirties, paraginta Klaipėdos mero, pageidavo atsiimti pati savivaldybės administracija.

Sukėlė daug aistrų

Ketvirtadienį posėdžiavę Klaipėdos miesto tarybos nariai rengėsi svarstyti du  gyventojų aistras keliančius klausimus.

Vienas jų – Sportininkų vaistinės reorganizavimas prijungiant ją prie Debreceno vaistinės.

Uostamiesčio savivaldybės administracija tokią pertvarką siūlė todėl, kad Debreceno vaistinė dirba produktyviau, generuoja didesnes pajams bei pelną, yra pasirašiusi sutarčių su gydymo įstaigomis, gyventojams pagamina daugiau vaistų.

Toks planas, kuriam pritarus Sportininkų vaistinė būtų uždaryta, netruko sukelti aplinkinių uostamiesčio rajonų gyventojus.

Surinko parašų

Aplinkinių bendruomenių atstovai atskubėjo ir į vykusį Klaipėdos miesto tarybos posėdį. Gyventojai, dar prieš tvirtinant numatomus darbotvarkės klausimus, į politikus kreipėsi iš vadinamosios klaipėdiečių tribūnos.

Vitės bendruomenės ir Sportininkų gatvės rajono gyventojų atstovė tvirtino, kad Sportininkų vaistinė kūrėsi drauge su visu kvartalu ir yra itin svarbi šios miesto dalies gyventojams.

Anot jos, itin vertinamos čia teikiamos vaistų gamybos paslaugos, profesionalus aptarnavimas.

Taip pat pabrėžta, kad šią vaistinę labai patogu pasiekti iš ligoninių miestelio vykstantiems žmonėms. Gyventojų atstovė neabejojo, kad Sportininkų vaistinė kartu yra ir kultūrinis paveldas.

Į politikus taip pat kreipėsi Melnragės gyventojų atstovė, kuri pabrėžė, kad minėta vaistinė yra labai svarbi šiaurinės miesto dalies gyventojams. Jie norėtų ją išsaugoti.

Už tai, kad Sportininkų vaistinė neturėtų būti uždaryta, pasisakė ir viena jos darbuotojų. Vaistininkė tvirtino, kad vaistinėje teikiamomis paslaugomis naudojasi ne tik klaipėdiečiai, bet plūsta žmonės ir iš aplinkinių miestų, o įstaigos darbuotojai nori ir toliau dirbti bei padėti ligų varginamiems žmonėms.

Gyventojų atstovai pateikė ir nemažai klaipėdiečių parašų, raginančių neuždaryti Sportininkų vaistinės.

Klausimus išbraukė

Išklausę gyventojų pasisakymų ir tvirtindami posėdžio darbotvarkę, politikai nusprendė iš jos išbraukti klausimą dėl Sportininkų vaistinės reorganizavimo.

Kada galėtų būti sprendžiamas vaistinės likimas ir ar tai bus daroma,  paaiškės vėliau.

Iš posėdžio darbotvarkės buvo išbrauktas ir klausimas dėl leidimo privatizuoti bendrovę "Vildmina", kuri valdo viešąją miesto pirtį.

Tai padaryti dar prieš posėdį paragino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. Su šiuo siūlymu sutiko klausimą tarybai svarstyti teikusi savivaldybės administracija.

Prieš kurį laiką V.Grubliauskas akcentavo, kad savivaldybės administracijai dar reikia atlikti kai kuriuos namų darbus, būtina įvertinti visas šios įstaigos veiklos galimybes bei aktualijas, išklausyti visas puses ir tik tada spręsti objekto likimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

atodūsis

atodūsis portretas
Taigi, liberalu nebebėra, yra tik socialistai. Vargas Klaipėdai

Miesto patriotė

Miesto patriotė portretas
Vienintelė vaistinė, kuri pagelbėja mažiems vaikams sergantiems egzema , pagamindama tepaliukus. Juk kažkas turi mus apginti nuo farmacinių monstrų. Jeigų miesto valdžia turi sąžinės, bent kiek, padės savo miestiečiams. Taigi, netrukus sužinosime ar mes rūpime.

AK

AK portretas
Bent tiek. Jau pasiekimas. Po dešimtmečių stekenimo, gal pagalvokime kaip apginti tą išlikusį miesto infrastruktūros gerbūvį, kuriam dar pavyko tekusius išbandymus ištverti. Neišleiskime kokią vieną naktį dozei fejerverkų, paremkime tikrus objektus, kurie tarnauja žmonėms ištisus metus, metų metais. Negi esame tiek visiškai neįgalūs net ir augančios ekonomikos aplinkybėmis, kodėl turime gyventi tik varganai?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kaip sveikai ir teisingai paruošti kūną aktyviam laisvalaikiui atšilus orams?
  Kaip sveikai ir teisingai paruošti kūną aktyviam laisvalaikiui atšilus orams?

  Pavasariški orai greitai kvies pradėti dviračių, riedučių, bėgimo ir kitų lauko sporto pramogų sezoną. Ilgą laiką nesitreniravus, ypač po žiemos, kūnas yra sustingęs, sveikatingumo specialistai rekomenduoja pradėti nuo ramesnio tempo gru...

 • Kormoranai kuriasi ir Klaipėdos uoste
  Kormoranai kuriasi ir Klaipėdos uoste

  Kaskart pavasarį prasideda kalbos apie kormoranų naudą ir žalą – naikinti juos ar ne? ...

 • Pasiruošimas vasaros sezonui įsibėgėja
  Pasiruošimas vasaros sezonui įsibėgėja

  Paplūdimių prižiūrėtojai rengiasi artėjančiam vasaros sezonui. Gelbėtojams gaminami nauji postai, dažomas pliažų inventorius, tvarkomi į pajūrį vedantys laiptai bei takai. Poilsiautojams bus pateikta ir staigmenų. ...

 • Nušvis istoriniai miesto pastatai
  Nušvis istoriniai miesto pastatai

  Tamsiuoju paros metu uostamiestyje atsiras daugiau šviesos. Planuojama apšviesti istorinių pastatų fasadus ir taip papuošti miestą. Pabrėžiama, kad didelių investicijų tam neprireiks, o vaizdas trauks ir miestiečių, ir turistų ak...

 • Kariuomenės atstovai įspėja nelipti ant Kuršių marių ledo
  Kariuomenės atstovai įspėja nelipti ant Kuršių marių ledo

  Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras įspėja, kad vyraujant teigiamai oro temperatūrai, Kuršių marių ledas darosi nestabilus ir ant jo nereikėtų lipti. ...

 • Išorinio uosto raktą nukals Vilniuje
  Išorinio uosto raktą nukals Vilniuje

  Vyriausybės lygiu startavo procesas, kurio taip laukė ir Klaipėdos uostas, ir miestas. ...

  4
 • Kiemuose – tūkstantis vietų mašinoms
  Kiemuose – tūkstantis vietų mašinoms

  Automobilių perpildytuose daugiabučių kiemuose dar šiemet bus pradėtos rengti naujos jų stovėjimo aikštelės. Iš viso projektuojama tūkstantis naujų vietų gyventojų mašinoms. ...

  13
 • Malkų įlankos gilinimas su sava specifika
  Malkų įlankos gilinimas su sava specifika

  Netrukus prasidės ilgai lauktas Malkų įlankos gilinimas. ...

 • Soduose aidi karo trimitai
  Soduose aidi karo trimitai

  Daugybė skundų įvairiausioms instancijoms, kaltinimai nesąžiningumu ir net smurtu, dėl kurio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas – visa tai Klaipėdoje, Mažajame Kaimelyje, esančios sodininkų bendrijos "Draugystė" kasdienybė. P...

  6
 • Klaipėdoje skelbs neįgaliųjų metus?
  Klaipėdoje skelbs neįgaliųjų metus?

  Svarstoma galimybė 2020-uosius paskelbti "žmonių su negalia integralumo metais". Kol kas dar tik diskutuojama, ar miestui apskritai reikalingas dar vienas skambus vardas. ...

  2
Daugiau straipsnių