Sukrečiantis mamos liudijimas: ligoninėje klykė paliktas vaikas

votis

votis portretas
Siais laikais zmones susvetimejo,nemyli nei vaiku ,nei tevu nei seneliu.Bet ypatingai emancipuotos moterys susilygino su vyrais,tai pasidare siurkscios , saltos piktos jokio gailescio,jokios uzuojautos ir taip gyvenymo nuskriaustam kudikeliui.Senesneis laikais viena mama priziuredavo palatoi vaikus nes tais laikais neguldydavo mamas su vaikais kartu i palatas.Kodel negaletu jau pensiinio amziaus zmones ,kurie dar nera tokie seni jei sveikata dar leidzia ateiti ir padeti paziureti tu nuskriaustu gyvenimo vaikuciu,tik reikia paprasyti tu zmoniu geranoriskai ,as manau tikrai ateitu zmones priziureti naslaicius ,kada labai jau reikia.Vis geriau butu pagelbeti, nei sedeti vienam ir per langa ziureti.Yra visokiu iseiciu tik reikia ieskoti siulyti, nebent niekam nieko nereikia.Ir dar mes matom kas kitose salyse kaip gyvena ,kaip vaikai skursta, o pas save tai nematom ir matyti nenorim.Tokia mano nuomone.

Gerbiama Stančikiene, ar galite dirbti tokioje įstaigoje,jūm

Gerbiama Stančikiene, ar galite dirbti tokioje įstaigoje,jūm portretas
Medicinos personalas turi pasirūpinti vienišus paliktus vaikus.Argi kelių mėnesių vaikas gali pats pavalgyti.Apie ką kalbate mielosios. Ir kur dingsta jūsų užuojauta,ko tas vaikelis kaltas,argi jis norėjo ateiti į šį pasaulį,Man nesuvokiama visų atsakingų vadovų pasiaiškinimai.Joms nesvarbu vaikelio likimas,taip ir vyksta pardavinėjimas visokiems pedofilams,iškrypėliams. Tai turi pasidomėti valdžia šių moterėlių atsakymai.

TAIGI

TAIGI portretas
DORI IR SĄŽININGI GYDYTOJAI/o jų dauguma/ SUSIVIENYKIT PRIEŠ GYDYTOJUS-AMATININKUS IR NELEISKIT TERŠTI GARBINGOS PROFESIJOS IR JŪSŲ VARDO.

o

o portretas
taigi reikėjo imti ir nuraminti, o ne pulti reikalauti, kad kiti tai padarytų.Būkite atsakingi už savo vaikus, nereikės piktintis...

to taip

to taip portretas
Taigi, visi kalti, tik ne mamaša, numetusi savo vaiką mokesčių mokėtojams užauginti. Gal priteisti iš tokių gegučių alimentus už jų vaikelių auginimą ir bus pinigų tiems vaikeliams geriau prižiūrėti ir sesutėms sumokėti? Ir nereiks čia kaltinti ligoninių.

Danutė

Danutė portretas
Dar vienas blogis yra tai, kad atlyginimas mokamas visiems vienodas. Ar tu sąžiningai rūpiniesi ligoniu, ar atmestinai, vis tiek atlyginimą gausi tą patį. Tai kam čia stengtis.Vienos laksto parūkyt, kavos pagert, o kitos nesitraukia nuo ligonio ir vis tiek atlyginimas vienodas.

O ko jus norit?

O ko jus norit? portretas
Skyriuje vienai slaugytojai skiriama 10 - 12 pacientu (darbo dienomis, o savaitgaliais ir naktimis ir dar maziau). Joms ir vaistus suleisti, ir tyrimus paimti, ir maista isdalinti ir i proceduras palydeti. Ne slaugytojos kaltos sioje situacijoje, o tie, kurie tokius normatyvus sukure. Stai uzsienyje vienai slaugytojai tenka 2 pacientai, dar plius yra ir slaugytoju padejejai. Ten vaikai priziureti, pamaitinti, pervystyti, o mamoms, slaugancioms savo vaikus ligonineje nereikia buteliuku plauti, misinukams vandeni kaitinti, ar (kai kuriuose ligoninese, girdejau, netgi ir taip yra) palatas issiplauti. Gerbiamosios mamos, suprantu jusu pykti, bet slaugytojos nekaltos, jos paprasciausiai nespeja, o ydinga sistema slegia ir jus, ir jas.

Ritma

Ritma portretas
Taip pat teko stebeti panašią situaciją gulint ligoninėje, Vilniuje. Berniukas buvo gal apie 10 mėn. amžiaus. Gulėjo vienas palatoje,sesutės pagal galimybes rūpinosi. Bet sutinku,kad tai yra įstaigos,kuri globoja vaiką rūpestis.Nenumesti ir palikti kaip nereikalingą daiktą ir dar pasakyti,kad nebūtų per daug prie vaiko,jog šis nepriprastų prie dėmesio.

Mama

Mama portretas
Vilniuje tas pats, tuos vaikus guldo i atskiras palatas i lovytes su geleziniais strypais. Sesutes, zinoma, rupinasi jais kiek laiko turi, bet demesio reikia zymiai daugiau. Skambinau ir rasiau i vaiko teisiu apsaugos tarnyba. Jokio atgalinio rysio. Baisi padetis.

Silva

Silva portretas
Nu žiauru tai taip išeina kad tokių mėnesių kūdikis vaikas net pavalgyt pats turi.

mkt

mkt portretas
Tas pats ir Kaune,teko susidurti ir zinot kai verkia ,kad mazai moka tai tas personalas is vis nezino kas yra darbas jos nori tik lengvu pinigu,atlyginimu as jiems nekelciau, reik uzsidirbt ,o uzsieny tinginiai ir nereikalingi

Anonimas

Anonimas portretas
ir rusu laikais ir dabar gulejo vienisi kudikiai ir mamos su savo kudikiais.budavo kad ziuri tuos vaikus be mamu buna neziuri ju seseles.su savo vaiku gulejau ir padedavau kitiems vaikams kurie be mamu.galejo ir ta mama paziuret ta vaikeli vienisa.su 2vaikais sveika mama susitvarkytu

Anonimas

Anonimas portretas
Dauguma LT bobų ir diedų -grubūs, be švelnumo ir atjautos. Tad ar verta stebėtis, kad pernai po užsienio mokslininkų tyrimų Lietuva buvo pripažinta šalimi su MAŽIAUSIA EMPATIJA. Baisi gėda visiems liteuviams.

Pabuskite liaudis

Pabuskite liaudis portretas
Pasipiktinimai, diskusijos, ieškojimas kaltų...o ar ne sistema kalta? Europos sąjungoje yra normatyvai su kiek vaikų dirba slaugytojai, socialiniai darbuotojai, jų padėjėjai, o pas mus užkaria visus darbus ir nesvarbu nei kokybė, nei žmonių pajėgumai, apie algas iš vis nekalbu... Tyčiojasi iš mūsų išrinktieji o mes banbame, parašome straipsnį,ūžiame, pradedame ieškoti kaltų, bet kai reikia iš esmės veikti, kur Jūs tada esate!

ka cia galima ir pridurti

ka cia galima ir pridurti portretas
---ligoninė rūpinasi maistu, bet ne pamaitinimu“, – patikino A.Stančikienė.--------tai reiskia kad kudikis 4savaiciu gali ir pavalgyti ir nera cia ko rekti.Taip sneka musu valdziazmogiai

taip

taip portretas
Kalčiausia yra motina palikusi savo kūdikį vaikų namuose.

vienžo

vienžo portretas
pagal ta Bobenskiene -viskas buvo tvarkoje :( , mamos turi zyzintis su svetimais vaikais ir juos priziureti,o kas tai mamytei ir jos vaikeliui atlygins uz sugadintus nervus, svetimo vaikelio keliama triuksma, a ??? Totalus bardakas, butu galima rasyti be galo ir pabaigos !!! Gedos neturi-"galejo pazaisti" ! Su labai tolerantiska mama susidure -ne taip reikejo daryti !

Lina

Lina portretas
Visiskai tokia pat situacija buvo man pasitaikiusi Vilniuje, Antakalnio poliklinikoje. Kalbinau sesutes, rasiau Delfi, niekam nebuvo idomu. Baisi sita situacija.

Kristina

Kristina portretas
Negaliu ramiai net skaityti.Kaip galima taip elgtis su vaikeliu,argi jis kaltas,kad juo kažkas nepasirūpino.O dėl ligoninės personalo -tai tikra tiesa ir deja toks medikų atsainumas ne tik vaikų ligoninėje.Teko po operacijos gulėti miesto ligoninėje.tai keliatą kartų maldavau, kad atneštų basoną,nes pati negalėjau atsikelti ,sesutės,kaip ir šiuo atveju,ramiai gurkšnojo kavą ir į jokius prašymus nekreipė dėmesio. Jos tiesiog apsimeta,kad negirdi.

Vidas

Vidas portretas
Iš globos namų vaikai nepageidaujami, nes jie neturi tėvų. Užsidirbti papildomą eurą gydytojams be šansų

dalyteja

dalyteja portretas
Skaitau ir galvoju,visi tokie visi rastingi,tik mama galejo ne galejo,o uzmirsot,kad ji ir savo vaika laike ant rankuir maitino,ir bande raminti,ogal turejo,mesti savo vaika ir is savo vaiko buteliuka,ar kruti,ir duoti tai mergytei,yra tam sesutes jos dirba savo darba ir jos privalo pasirupinti ligoniais uztai per tokias issigimeles ir myrsta zmones nes per velai apsiziuri,nes jom irgi rupintis nereikia,o beto visiems 33pacientams lasaliniu ne stato,ka reiskia kai uz pinigus nusiperka diploma,bet matai sazines niekas neparduoda.

Anonimas

Anonimas portretas
tiek komentatorių visi piktinasi tai ar atsiras nors vienas kuris visuomeninias pargindais pasisiūlys prižiūrėti vaikelį iš vaikų namų kol jis ligoninėje abejoju dabar visi tik rašinėti moka mamyte turėjai savo vaikelį tik vieną glėbyje o kaip sesutei su visu skyriu vaistai lašelinės maitinimas sauskelnės ir dar popierizmas mažiau skūskitės daugiau parodykite savo gerumą ir rūpestį kitu

Op

Op portretas
Kažkur prieš metus teko vežti vaiką susitrenkus galvą, tai visų pirma tos tarybinės bobos atrašė moralą, apie vaiko priežiūrą. vietoj to , kad imtųsi kažkokių veiksmų ir tik jau pareikalavus griežčiau, nepatenkintos nukreipė pas reikalingą specialistą.

tai "dažno paciento mamai"

tai "dažno paciento mamai" portretas
Užmirškit kas anksčiau kažkada buvo,prieš N metų,etatai sumažinti dvi seselės ant skyriaus,33 vaikai ir 8 vaikučiai be tėvų.Tai kurį nešioti ir prie kurio pulti,kas tada statys lašelines,leis vaistus,gal pačios mamos?Jūs ką galvojate čia prestižinis darbas į kurį stovi eilė ir veržiasi žmonės dirbti?Gal problema tame,jei guldo iš kūdikių namų vaiką tai tegu ir duoda palydintį darbuotoją,kuris ir prižiūrės.Vaikų teisių specialistės tegu eina padirbėti,panešioti vaikučių,o ne vien tik sėdėti kabinetuose.

Karina

Karina portretas
Teko ši mėnesį pora dienų praleisti vaikų ligoninei . Buvau pasibaisėjusi personalu. Buvom gryze iš Vokietijos . Tai kažkodėl jie patys nusprendė kad noriu būti privačioje palatoje. Net nenorėjau ginčytis . Nes buvau gryzus dėl nelaimes šeimoje . Bet personalo elgesys mane taip pat nustebino. Jokio žmogiškumo . Sesutes mane matė pirma karta bet jau spėjo apkalbėti man nepažįstamus žmones. Naktį norejau paprasyti virinto vandens kad vaikui padaryt misinuka , bet radau tik knarkencia sesute ant viso skyrio. Pabijau žadinti . Nuėjau i virtuve ir pati pasisildziau vandenį . Aš galima pasakyti iš ten pabėgau .

Anonimas

Anonimas portretas
reikalavimų med.darbuotojams daug, tik motyvacijos, t.y. atlygio už darbą nėra !!! O kodėl supermamytė visuomeniniais pagrindais nepasirūpino mažyle ir leido jai rėkti, o paskui dar ir pati pradėjo rėkti ?

idomu

idomu portretas
Kaip is tiesu kokybiskai ir maloniai dirbtu cia besipiktinantys komentatoriai slaugytojomis? Tikriausiai lygiai taip pat karstai piktintusi chamais pacientais.Juk kruviai dideli, o pailseti retkarciais tikrai reikia, kad kokiu vaistu nesumaisytu. Beje, gerasirde mama juk pati galejo rupintis ir toliau klykianciu svetimu vaiku.Juk viena teturejo palatoje.Seseles tuo tarpu daug ligoniu skyriuje.Ir dar ko gero savi vaikai namuose nezinia su kuo palikti.

.

. portretas
Dar pamiršau paminėti, jog vieną naktį atvažiavo moteris su 9 parų berniukų, ryte atelėjo gydytoja su ja pakalbėt, nes mama norėjo išvažiuot namo su vaiku. Jai paaiškino, kad negali taip paprastai išleisti, nes atvyko su mažu vaiku ir reikia tyrimu. Kažkur po poros valandų ponia daktarė grįžo gerai įkaušus!!! Buvo penktadienis. Aš buvau šoke. Gerai, kad ji buvo nemano vaiko gydytoja, kitaip būtų buvę baisu, bučiau pakėlus juodą kipišą!!! Nei tokios slaugytojos, nei tokios gydytojos negali dirbti tokio darbo, o jos dirba dar kūdikių skyriui.

.

. portretas
Aš pati gulėjau su 7 parų kūdikiu. Visų pirma priekaištai buvo, kad neturiu dar vaiko gimimo liudijimo, nors aiškiai pasakiau, kad tik dieną prieš mane paleido su kūdikiu. Paleidimo diena buvo sekmadienis, o į ligoninę atsigulėm pirmadienį. Tai kada jų manymu reikejo sulakstyt? Daktarės taippat neturėjom. Tai jos dar ir moralizuot pradėjo. Pragulėjau su mažąja savaitę, tai mačiau kaip jos dirba ir kaip joms viskas vienodai. Naktį jų nebuvo įmanoma rast, nes ponios miegodavo. O perėjus visus procedurinius ir pažadinus jas, budavo labai nepatenkitos. O dar viena ponia ėmė kraują iš galvytės, nes patingėjo paieškot rankoj!!! Parnešė vaiką rėkiantį mėlyna galvyte. Man paaiškino, kad rankoj sunku rast ir sunkiai kraujas bėga, nors vos gimusiai ėmė iš rankytės ir viskas tvarkoj buvo. Ir rado vena, ir kraujas puikiausiai bėgo. Jos aplamai nieko daryt ten nenori, jom vienodai šviečia. Arba telefonu šneka, arba pliotkina susisedusios.

Tomas

Tomas portretas
Pas Lietuvoj niekas nekaltas, Gedimino kalnas griuva-nieks nekaltas, seimo nariai i posedzius nevaiksto - nieks nekaltas, kazkoks durnius is vyriausybes proeme zalinga istatyma - nieks nekaltas, 4 menesiu vaikas paliktas be prieziuros - niekas nekaltas. !!!!! Asurdo salis ! Reiketu visas slaugos seseles atleisti ir konkurso tvarka priimti tris kartus maziau su trimis kartais aukstesnisis atlyginimais , gal tada atsakingesniu darbuotuoju turetumeme na ir darba bijotu prarasti . Kita vertus koks atbukimas turi buti pas zmogu kuris gali taip slimsciai elgtis su kudikiu. Ir nereikia ju teisinti , ne ju pareiga priziureti !! Negaliu skaityti ramiai ... sielos Ubages, mest lauk tokias.

JO

JO portretas
vyti kuo skubiau iš darbo. ar gali tokios gyvatės dirbti kodėl netikrina vyriausieji ligoninių gydytojai ką jie veikia u- ką gauna atlyginimą.

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Maitinti vaiką, nežinant jo sveikatos sutrikimų, rizikinga, todėl kiekvienas turi dirbti savo darbą. O kad ten dirbančios poniutes prie darbo nepuola, tai seniai visiems žinoma.

Anonimas

Anonimas portretas
Nemanau,kad slaugytojos turi laiko kudikius nesioti.Tik idomu kur musu savanoriai? Juk sitaip apie juos madinga rasyti.Afrikos vaikais rupinasi,o Lietuvos galimai neidomu. Juk pakeliauti po Afrika idomu .Manau ,kad esancios palatoi ir mamytes turetu vaikuciu paliktu pasirupinti.

Taigi,

Taigi, portretas
Svarbiusia šaukti, kad viskas blogai! Gal mamytei būtų nenutrūkę rankos pamaitinti tą vaikutį? Vietoj to , kad pasigriebus telefoną fotografuoti, rašinėti, bėgioti ieškant kas pamaitins. Per tą laiką vaikutis būtų pamaitintas, nurimęs....Bet, ne jai tai nepriklauso.....

Aleksas

Aleksas portretas
Moralini urodai.be sirdes.Ta pati maciau sitoj ligoninej pries 30metu.vaikas reke pamelinaves..ir visems sesutems buvodsin

To mama

To mama portretas
Labai geros mintys. Nereikia saukti, kad kiti negeri, o paciai ta geri dalinti ir dziaugtis ar didziuotis tuo. Ir be to, salia tos mamytes guli ne mergyte, o berniukas. Idomu, kaip nepastebejo :)))))

Kristina

Kristina portretas
Gerb. straipsnio autore, jeigu nematote savo daromų klaidų, prieš publikuojant straipsnį duokite kitam perskaityti ir klaidas ištaisyti....

Mama

Mama portretas
Baisi tą ligoninė, baisus personalo abejoningumas ir cinizmas. Paskutinį kartą buvau prie seserius metus. Kaip matau, niekas ten nesikeičia.

Ijs

Ijs portretas
Na ir vadove ligonines, mest lauk tokia!! Jei mama sako , kad joms ne motais tas vaikiukas buvo , kuris klyke..nu atsiprasant kas per sud.dirba..?? Ka cia peza nesamones kad seautes maista nesioja..jos gal tik sau i kisene nesioja maista. Tokiu nesamoniu nesu girdejus. Kitas dalykas jei valdiska iataiga ir valdiskais vaikais turi pasirupinti tinkamai!!! O debilai raso apie.super mama! Idojotizmas totalus, zmogus nori paviestinti negailestinga elgesi darbuotuju..o cia cistu burys iskar kalba , kad super mama.

mama

mama portretas
Mano mielos, nuo saves pradėkit, mama kuri savo vaiką slaugė, sako'' savo vaiką maitinau'', bet turėjo laiko 3 kartus nueiti į postą pareikalauti, kad nuramintų verkiantį vaiką. o juk prieš keletą metų taip nebuvo, jei greta gulėjo vaikas, be priežiūros, ir savo prižiūrėjai ir svetimam gerumo užtekdavo. jUK JEI GĖRIU PASIDALINSI IR TAU GĖRIS SUGRĮŠ.

Bobianskienei laikas i uztarnauta poilsi.

Bobianskienei laikas i uztarnauta poilsi. portretas
O vaiku teisems - atimkit vaikus is vaiku ligonines, nes is kitu tai atimat.

to anonimui

to anonimui portretas
tu ne anonimas, to onanistas.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vel isterike super mamyte. :((((( vemt nuo tokiu norisi

Anonimas

Anonimas portretas
Bardakas šitame p. Bobianskienės pritone. Visų pirma reikia keisti užsibuvusią ponią Bobianskienę, nes tik ji kalta dėl visų tragiškų ir netragiškų įvykių šitoje ligininėje. Kur žiūri sveikatos skyrius? Vyti lauk šitą nepakeičiamą specialistę, yra tinkamesnių ir jautresnių gydytojų užimti direktorės pareigas.

Gaila mažylės

Gaila mažylės portretas
Personala atleisti nuo pareigų

Baisu

Baisu portretas
Ko toj Klaipėdos ligoninėj nėra buve , košmaras ten.Prieš dešimt metų įtarė mano devynmetei dukrai sinusitą .Ir toj ligoninėj net nepranešę man,nedavę pasirašyt , ar sutinku , mano dukrai badė nosį neužmarintai,pagal juos tikrino ar nėra sinusitų.O buvo alergija.Dukra klykė iš skausmo proceduriniam ant visos ligoninės,manes šalia nebuvo nuramint,po to susirgo depresija.Fašistai , jokio gaileščio jie nejaučia , tik kankint!

Mama

Mama portretas
Keisti tokį personalą būtina

Anonimas

Anonimas portretas
TOS PAMAINOS APTARNAUJANTIS PERSONALAS TURĖTŲ BŪTI ATLEISTAS NUO PAREIGŲ

Anonimas

Anonimas portretas
UŽ KĄ JOMS ALGOS MOKAMOS, JEI JOMS NIEKO NEPRIKLAUSO?????

Dažno paciento mama

Dažno paciento mama portretas
Kaip suprast paduoti maisto, o ne pamaitinti, kaip toks kūdikis gali pats pavalgyti, kas atsakys į šį klausimą . Kai su savo vaikais dažnai gulėdavom šioje ligoninėje , kaskart būdavo vaikučių iš globos namų, man nėra tekę gulėti palatoj su kūdikiu iš globos namų, bet mamos tuoj jug susikalba. Nėra nė karto buvę darbuotojų su vaikučiu kaip čia rašo, kad priklauso , kad būtų darbuotojas. Esu girdėjus, kad mamos ir sauskelnes savo paskolina, deda, nes niekas nekeičia ir panešioja. Sako pamaitina vaikutį ir paguldo, o mes jug savo nešiodavom kol atsirūgtų, bet čia viskas kitaip. Seniau neleisdavo mamų su vaikučiais ir sesutės susitvarkydavo, taip, bet dabar kiek žinau sesutėms visas popierizmas dar užkraunamas ir ne tik. Apmaudu dėl abiejų pusių. Bet, kad tvarkos reikia šioje ligoninėje tai jau tikrai.

Vikai

Vikai portretas
Skyriuje dirba tik dvi sesutės ir nekurkit nesąmonių,jei būtų 4 tai būtų prabanga.Kas jūsų nuomone statys lašelines,leis vaistus jei sesutės nešios vaikus.Tai kodėl vaikų teisės tokios mandrios ar globos namai neskiria darbuotojo prižiūrėti vaiko.Mano nuomone,guldo vaiką iš vaikų namų ir kartu turi būti darbuotoja,kuri prižiūrės.Ir nereikia čia kaltinti sesučių,jos įdarbintos kitam darbui.

Aiste

Aiste portretas
Jei mano palatoje klyktubpaliktas vaikutis, visu pirma as pati ji paimciau, paguosciau ir nueiciau i virtuvele padaryti misinuko, o ne klausyciausi, kaip vaikelis klykia iki uzspringimo ir kipisa kelciau, kipisa pakelciau po visko, bet juk svarbiaubpirma nuraminti ir pamaitinti...

Jurgita

Jurgita portretas
sioje salyje nera vietos nei senukams,nei vaikams.Duok Dieve(cia ne priezodis),kad lietuviu tauta greiciau isnyktu.

Ingute

Ingute portretas
A.Stančikiene bukit maloni atsakykit man i klausima.Sesutes vaikams turi paduoti maisto ,bet nepamaitinti.TAI kam ji gyditi jai jis gali nemaitintas is bado numirti.Juk sesutes NEPRIVALO.Kas su jumis darosi.Jai vaikas is vaiku namu tai jis nieko vertas????? Tai jus taip galvojantis esate tustybes ir nieko verti.Kodel palipe vienu laipteliu auksciau šikat kitiem ant galvu.Duok dieve kad senatveje sugebetumet nulaikyt šauksta;nebukit tikri kad kas nors ji jums paduos.

N

N portretas
Taip yra visuose ligoniniuose. Kai su dukra gulejome infekciniu ligu ligoneje pries keleta metu, atveze i skyriu vaika naslaiti is globos namu. Atveze viena ir paliko, visa nakti klike vaikas. Ryte vel verke, as paklausiai sesute ar nera kam nuraminti varkseli, pasiuliau tai padaryti. Atsakymas buvo toks: jis naslaitis, nereikia ji pratinti prie ranku. Ta diena, tik po pietu atvaziavo moterys, paskirta rupintis vaiku. Suprantu, kad ligoneje daug darbo, bet kaip sios istaigos darbuotojai tapo besirdemis. Biasu darosi, kai tokie zmones rupinosi musu ir musu vaiku sveikata.

ELA

ELA portretas
Anais t.y. tarybiniais laikais mamu nevisada neleisdavo kartu buti su vaiku,bet kazkaip sugebedavo sesutes pamaitint ir tinkamai priziuret,o kas dabar dedasi ! NUZMOGEJIMAS!! kur med.personalo sazine? Lauk tokias sesutes! jug kol atvyks is globos namu darbuotoja ,privalejo sesute kudikeliu pasirupint!!! O tai jei vaikas butu uzspringes -tai ka kaltu nera???? !!! Bobianskiene!- gal vaiku neturit,o gal galvojat a cia is kudikiu namu galima juo ir nesirupint! Kur SAZINE???

Vika

Vika portretas
Nei vienas vaikas nebutu numires badu jai viena is tu 4 sesuciu butu raminus kudiki o likusios 3 dalijusios maista.turekit zmogiskumo!!!

Galvokite, ką kalbate

Galvokite, ką kalbate portretas
Globos namų darbuotojos negali būti kartu su tais kūdikėliais. Nes jos ir taip dirba po vieną su grupe vaikų. Tai kaip paliks tuos kitus vaikiukus, jei guls į ligoninę su vienu ligoniuku? Galvokite, ką kalbate ir rašote. Smerkti ir teisti mes visi meistrai, o įsigilinti į situaciją negebame.

Sena problema

Sena problema portretas
Labai gerai, kad paviešinote. Daugybę metų vaikai iš vaikų namų paguldomi į ligoninę vieni, verkiantys,...seselės turi savo darbus. Tai vaikų namų atsakingų darbuotojų atsakomybė. Lyg buvo nuogirdos, kad savanorės ateina pažaisti, prižiūrėti, bet gal tik nuogirdos...

Baisu

Baisu portretas
Teko pabuvot su vaiku vilniaus santaros vaiku ligonineje .ten net neziurima i vaiko amziu jei pageidauja tevai but su vaiku vienas is tevu guldomas kartu.skyriuje gulejo mergaite is vaiku namu bent diena su ja visada budavo kazkas is globos namu.

Sukrėstoji

Sukrėstoji portretas
Fb perskaiciusi mamos "post'a" apsiverkiau. Tai yra ziauru ir netgi slykstu tu seseliu atzvilgiu. Tas kudikelis ir taip paliktas likimo valiai, jam taip truksta tu visu motinisku vertybiu ir pan., o cia dar sergantis, paguldytas i ligonine turi dar labiau kenteti. Tai antzmogiska... Kas per dirbantys "gyvuliai", kurie neturi sirdziu. Kas per pasiteisinimai, to maziuko pamaitinimas yra prioritetas pries kitus laukiancius, ypac, kai tas ligonines maistas dazniausiai net nebuna paliestas.. Drasko sirdi..

Jonė

Jonė portretas
Kodėl tik dabar tai iškilo į viešumą? Turėtų būti taisyklės kam priklauso prižiūrėti vaikų namų kūdikius ligoninėje. Tada būtų atsakomybė ir galėtų kažkas už tai atsakyti. Atrodo kad pirmą kartą toks vaikas pakliuvo į ligoninę....... niekam nepriklauso????

Vėtra

Vėtra portretas
Likimo nuskriaustą vaikelį dar ir žmonės skriaudžia. Sunku skaityti .

Klaipedos ligoninese

Klaipedos ligoninese portretas
Med sesutes apskritai pas mus ziaurios, grubios, labai nekulturingos, izulios visose ligoninese. Apie kazkokia bendravimo kultura ar etiketa net kalba neina.. Aprekti pacienta ar ji lankancius asmenis yra norma.

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai mamyte gulinti salia padare kad paviesino juk manau kaip pasake galejo misinuko padaryti kudikeliui ir pamaitinti juk salia gulinti mama su vaiku nepamaitins kose ar su sumustiniu su arbata kaip raso neva pusrycius dalino. Maziau kavute reikia gerti ir kysiu laukti nes per daug naglos taip ir laukia kisenes atkisusios

Lina

Lina portretas
Siaip jau nemaitinti alkano kudikio yra jo kankinimas. Uz kudikio kankinima turi buti keliama baudziamoji byla. Bet neee, mes kaip visada apsimesim, kad viskas gerai, man nepriklauso, as nespejau ir kitoks sudas.......

as

as portretas
tai ta ligonine nesikeicia daug metu ,man net pries 25 metus teko ten pabuvot su savo vaiku,stengiasi paguldyt mamas i tokia palata kur guli vienas vaikas ,kuri turi priziuret svetimi zmones ,nesvarbu ar tai yra imanoma kitai mamai kuri yra strese nuo savo vaiko negalavimu ,o personalas iypatingai grubus ,dabar suprantu yra mazi atlyginimai ir mazai darbuotoju ,bet cia nepasiteisinimas ,tai jeigu turi būti su tuo vaiku is globos namu tai kodel personalas nereikalauja o uzkrauna problemu kitam ant sprando ,teko matyti kaip yra keiciami vaikuciams pampersai patikekit nenoretumet tokio ziaurumo matyt ,atrodo kad vaikuciai kalti apsislapine galima rasyti net knyga apie mediku veiksmus....

Taip pat mama

Taip pat mama portretas
Jei su tokių kūdikiu turi būti asmuo kuris ji prižiūrės tai kodėl ligoninės personalas nereikalauja to. Jei butu taip, kad be suaugusiojo į ligoninė neguldo, būtų tvarka. Puikiai prisimenu, kaip med. personalas guldydavo tokius lėliukus į palatą kur guli mama su savo vaiku, kad prižiūrėtu. O kaip suprasti pasakimą "med. personalas neturi maitinti, jie turi tik paduoti valgyti". Bepročiai!!! Tai įsivaizduoju, verkia 4 mėnesių vaikas, o šalia padėta lėkštė su košę: "Valgyk vaikeli". Jei jie neturi to daryti, jiems nepriklauso, tai kodėl nereikalauja kad tą darytu tas kam priklauso. Po tokio "gydymo" vaikas dar labiau susirgs.

vienas toks

vienas toks portretas
Kokia beširdė laiško autorė. Ar ji moteris, ar ji mama? Šalia klykia bejėgis pamestinukas, o ji, vietoj to, kad pasidalintų motinišku rūpesčiu, laksto po ligoninę, šokdina sesutes. Med. personalas juk dirba ne su vienu ligoniu, o ši ponia tik drybso skyriuje be darbo ir skandalus kelia.

Aiste

Aiste portretas
Gyvenu ne LT, mano sunus tik gimes pateko i reanimacija, 3 sav ligoninej praleido, as neturejau galimybiu but salia, bet kai manes nebuvo salia mazylio, sesutes ir maitino ir keite pampersus, viska dare ka liepia pareiga. O LT tai kazkoks nuzmogejimas konktretus ir niekuo cia deta alga. Pasirinkai toki darba dirbt, tai ir dirbk. Tegu viesina pavardes tokiu gydytoju ir sesuciu

Asta

Asta portretas
Siaubas apima skaitant si pasakojima,Paskutiniu metu vis daugiau faktu viesinama,tai labai svarbu ir tikrai naudinga,tokie ivykiai negali kartotis.As ,kaip pavyzdi ,noriu papasakoti apie apsilankyma Klaipedos kudikiu ir vaiku globos namuose Giruliuose.Lankiausi kudikiu skyriuje,eiline darbo diena ir be isankstinio pranesimo.Svaru ,ramu ,buvo dvi slaugytojos ir nei vienos mamos,o 8 vaikuciai iki 1metuku. Jos juos ir perrenginejo ir pazaide truputi su vienu paskui su kitu,ir visus greit pamaitino,viena su sauksteliu kita is buteliuko irt.t.Sake sunkiau iseiti lauk pasivaikscioti ,nes visiem kartu neina,o visi noretu. Kai sulaukia is pasalies pastiprinimo tai tuij pat isnaudoja situacija ir viena slaugytoja iseina kartu pasivaikscioti.Nepastebejau riksmo ar dejavimo,slaugiu blaskymosi ar nervavimosi.Aisku as pabaigoj paklausiau-kaip jus viska spejat dviese.Atsakymas buvo toks-mes vaikus mylim,todel cia ir dirbam,o laiko turim visa diena,kodel turetume sedeti.Geras pavyzdys!

Jo

Jo portretas
Gerb.komentatoriai lengva smerkti med.personala,kodėl neviešinat ir nereikalaujat kad prie tokiu kudikeliu būtu slaugantis asmuo iš jo globos namų,nes globos namai skaitosi jo namučiais ir auklytes jo kurios rūpinasi jeis kol užaugs.Ar jus norėtumet kad prie jūsų gulinčiu su savo savo vaikais med personalas prieitu tik tada kai turės laiko.nes skyriuje tikiu ne 2 ir ne 3 vaikai guli,atsiminkite kad ligoninėje guli tik sergantys vaikai. Ir nesvarbu ar jis turi mama ar ne visiems reikia med personalo dėmesio ir gydymo,kalta sistema kad nėra pakankamo personalo.nes vienai sesutei per daug užkrauta.

Sukrėsta

Sukrėsta portretas
Ir padidinus atlyginimus bus tas pats. Tik įpratome dejuoti dėl algų ir nuoširdumo neliko, net kūdikiui, kuris ir taip nuskriaustas, nėra mamos,

Nu jo

Nu jo portretas
Nereikia kaltinti seseliu,jei vaikas is glibos namu,neturi tevu,kode jis ligoninej vienas ir neatvyko jo priziurintis asmuo???? Kodel kaltinate seseles? Jos po 1,po 2 ant skyriaus dirba kaip joms suspeti???? Nejuokinkit... e seseles reik kaltinti

Vardas

Vardas portretas
Man buvo panaši situacija. Už sienos palatoje nuolat pasikeisdami verke du naujagimiai. Užmikdžiusi savo vaiką nueidavau pasupti...ju.. paduodi ciulptuka... sesele pasake, kad rupinciaus savo vaiku ir cia ne mano reikalas.. yra daug vaiku, kuriuos turi priziureti...o sie du is "vaiknamio" jos prie ju nestoves... nužmogėjam visai...

Pagaliau!

Pagaliau! portretas
Pagaliau! Reikia nenustoti judinti tų antžmogių dirbančių su vaikais!!! Vieša paslaptis kaip jos elgiasi su vaikučiais iš vaikų namų.. Gėda aplamai, kad tai dažniausiai moterys ir medikės! Su akmeninėmis širdimis!

Aš portretas
Gerai, kad viena iš mamų apie tai prakalbo. Taip vaikų ligoninėje darbuotojos elgiasi jau ne vienerius metus ir joms tai nemotais. Gali jas gėdinti, kažką sakyti, o joms... vienas žodis NEPRIKLAUSO

??

?? portretas
Ar dar liko kiek nors žmogiškumo?

Ne boba

Ne boba portretas
Besirdes BOBOS!!! Nepriklauso,mat,joms!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių