Permainos – tik dėl akių?

Birutė

Birutė portretas
Pagarba Skritulskui, užuojauta KDB.

Pagarba

Pagarba portretas
Mindaugui Skritulskui , nebijanciam issakyti savo nuomone ir pakovoti del jos. Tokiu vadovu kaip Jus reikia Lietuvai.Sveikatos ir stiprybes.

Dėmesio dėmesio

Dėmesio dėmesio portretas
Tauragės TDB desantas leidžiasi Klaipėdoje, KlaipėdosTDB darbuotojai nurodymu iš viršaus skubiai evakuojasi. Valio "REFORMAI".

Anonimas

Anonimas portretas
Visų tertorinių biržų darbuotojai tokio vadovo pavydėjo: suprantantis, buriantis komandą, siekiantis naujovių, nenusileidžiantis iki LDB nemokšiško lygio. Gaila, kad paliko kolektyvą.

tokių vadovų reta

tokių vadovų reta portretas
dar kai kurioms panelėms, poniutėms ir ponams iš Skritulsko mokytis ir mokytis vadovavimo, kolektyvo subūrimo, bet ne skaldymo, teisingumo. Jei visi politikai, ministrai, vadovai taip dirbtų, kitokia būtų ir mūsų Lietuva!

Mindaugas Skritulskas

Mindaugas Skritulskas portretas
Aušra Maldeikiene, tai Jūs akivaizdžiai meluojate, ir pagaliau įsikalkite sau į galvą šią informaciją: niekada nesu gavęs jokio dvigubo atlyginimo kaip valstybės tarnautojas ir tarybos narys vienu metu, nes dar 2011 metais, kai tapau Klaipėos darbo biržos direktoriumi, kreipiausi su prašymu nemokėti atlyginimo už veiklą Palangos miesto taryboje. Deja, neturiu atsakymo, kodėl Jūs leidžiate, kad Jus vedžiotu už nosies LDB direktorė Valalytė bei tikite viskuo ką ji Jums sako. Lygiai kaip neturiu atsakymo, kodėl Jūs tokia užimta Seimo narė, LDB direktorei pakvietus, strimgalviais mikroautobusu lėkėte į Klaipėdos darbo biržą jai "palaikyti kompaniją" 700 km kratydamasi maršrutu Vilnius-Klaipėda-Vilnius. Ar kiekvieno tokio lygio vadovo paliepimu vykdote tokias komandas? Kodėl tylėjote kai Jums siunčiau informaciją apie galimas aferas už bemaž 700 tūks. Eur.Socialinėje įmonėje? Kur buvo Jūsų kovingumas prieš galimą korupciją? Užuot man į tai atsakiusi - suspaudusi sėdynę nėrete į krūmus!

na taip, kaip seime

na taip, kaip seime portretas
ir seimo alga, ir ministro bent jau taip būdavo. Tačiau čia viskas gerai, juk Vilniuje. O Aušra turbūt ir nežino, kad dirbantys ir esantys savivaldybės taryboje visi taip gauna. Silpnos ponios žinios.

Aušra Maldeikienė

Aušra Maldeikienė portretas
Ponas M. Skritulskis tiesiog meluoja. Jis net dvi algas vienu metu sugebėdavo gauti - ir Palangos Taryboje ir biržoje, tarsi vienu metu sugebėtų būti dviejuose vietose.

tai jau tikrai

tai jau tikrai portretas
kaip ir kitos įstaigos, taip ir ta centrinė darbo birža pas save nesusimažins, o pasididins etatų skaičių dėka kitų darbo skyrių sumažintais darbuotojų skaičiais. O dar geriau aiškins "darbas vyks nuotoliniu būdu", bet viskas įsakymais bus nuleista eilinį kartą į skyrius. Ir niekas nepagerės nei klientų skyrių darbuotojams, nei klientams, nebent kokiose kaimeliuose.

Vile

Vile portretas
Skritulskis tikrai labai pazangus vadovas - buvo. Vilniuj nepatiko,o ir kaip patiks, jei jiems neliktu vietos prie lovio. Labai jiems gerai sedeti siltose vietelese ir gauti gerus atlyginimus. Ir taip pas mus visur Lietuvoje - tik nelieskite Vilniaus, juk tai sventa karve. Sedi 100 darbuotoju, nezinia uz ka gauna solidzius atlyginimus ir niekas nesikeicia. Stai ir bega zmones is Lietuvos,o jiems kas, svarbu sedi siltose vietelese ir vargo nemato. Skritulskio reforma butu tikra reforma,kuri padetu sutaupyti daug lesu ir butu tikrai pazangi. Kas padarys tvarka Lietuvoje? Juk ne tik Vilnius Lietuva, gal laikas padaryti tam gala?

va būtent

va būtent portretas
buvęs direktorius, pasirodo, labai pažangus žmogus, tik jo pavaldiniai, kažkokie stagnatoriai, - kažkur, kažkas nesužiūrėta savame kieme, bet iniciatyvos dėl pertvarkos ėmėsi ministerijos lygiu. Kažkaip dviprasmiškai viskas skamba, tarsi Klaipėdos darbo birža būtų susikeitusi vietomis su ministerija.

Piktas

Piktas portretas
Ta darbo birža išvis nereikalinga ,sėdi išsiviepę konsultantės ir šaiposi iš žmonių,nei ten darbą pasiūlo nei ten ką.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių