Autobusų stotelę okupavo girtuokliai

Tai

Tai portretas
Štepselis su Tarapunka

tik

tik portretas
idomu ar ne dudoriaus nurodymu uzdengti /ateiviu/ veidai juk tai ko gero sava chebra? gal uzteks siam dudoriui /kelti/ uostamiescio ivaizdi ir pagalvoti apie poilsi?.......

tataigi

tataigi portretas
Taigi ne tik prie ,,Berželio" šiedu okupavę, bet ir ,,Pasažo" teritorijoje sukinėjasi, triukšmauja- sakyčiau, balandžių ir balandinės kompanionai, tik vienas skirtumas: balandžiai jiems ant galvų ne..ka. Tik kitiems, normaliems, - ant galvų.Ir ką tu?

SOS

SOS portretas
Ar policijos nuovados nėra, seniūnaičio nėra? Skambinkite dėdei merui, gal pasidomės... Nes jam tik šventės, baliai, priėmimai...

emi

emi portretas
Girtuokliai ne okupavo-girtokliai visa Lietuva!

Su šventemis melieji.

Su šventemis melieji. portretas
Lietuviai "šventę švenčia". Nuori ir švenčia.

Putino karys-girtuoklis

Putino karys-girtuoklis portretas
Jeigu okupavo ir girtuokliai, tai tikrai Rūsai. Putinas atsiuntė savo žaliųjų žmogliukų armiją. Šakės Lietuvos nepriklausomybei.

Kodėl

Kodėl portretas
ponas Veryga negali su maišu ant pečių sugaudyt visų pijokų. Jeigu sugeba alkoholio kontrolę taikyt, tai tegu semia ir chronius. Viešumoje alkoholikas yra baisiau nei perkantis alkoholį ir triubinantis jį ,kur nors pasikavojęs. Vistiek triubina, kas be jo negali gyvent. Juokiausi kurią čia dieną kaip pasakojo per televiziją Vaitkaus priekabiavimo sapną. Matė savo auką sapne skrendant danguje su besiplaikstančiais plaukais. Taip taip... tais kur po kelnaitėmis. Šitaip pasakot per tv. vaikams girdint??? Tai kas geriau??? Draskyt reklaminius leidinius su gerais gėrimais ar pasakot haliucinacijas, apie tai kas yra intymu??? Nu nėra žodžių. Iš didelio rašto, išeina iš krašto.

Bambalinis

Bambalinis portretas
Tai jus paziurekit kas uz mazos norfos baltijos prospekte dedasi ar prie iki zvejybos uoste, ten ju gaujos, geria alu, degtine Upoksni ar Duma. Zodziu chernobylis.

nugij

nugij portretas
o jauna ukrainiete Marjana Poljanskaja staigiai isgarsejo pasaulyje su rasineliu...

vycka

vycka portretas
skundikai

Rem

Rem portretas
Balandininkas vingio rajono

Anonimas

Anonimas portretas
O klaipedietei lengviau pisti prota visiems per laikrasti, o surinkti tris skaicius 112 ir iskviesti policija religija neleidzia?

vietine

vietine portretas
jo jo kasdien jie ten dar ir moteriskes pakalbina :D

Vot teip

Vot teip portretas
Čia ne girtuokliai,o sveikuoliai,jūs patys pabandykit kur nors atsisėdę pora valandų praleist šaltyje?ir taip kiekvieną dieną?net užketėjęs sveikuolis pradėtų drebėt ir nosim šniurkščiot po tokios fizioterapijos,suprantu,kad kažkam užkliūna alkocholio varojimas,bet tai tik iš lietuviško pavydo,žmonės netik gerai leidžia laiką,bet dar ir neserga,vot teip!

...

... portretas
Nesikabinėkit, vyrai nusiteikę su žaliais žmogeliukais susigrumt (juk Dėdulė vis klykauja kad jie jau čia); deja, aplink mato tik baltus arklius lakstančius.

kaikas

kaikas portretas
matau vyrus kiekviena diena. saunoliai. atstokit nuo ju.normalus vyrai pensijoje. tai klaipedetei- neslepkis uz krumu !

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Visą gyvenimą mokino gerti, o dabar nori staiga uždrausti. Jiems jau tai užprogramuota. Aludėje alaus 0.5 ltr. 2.5 euro. Parduotuvėje 1.5 euro litras. Reikėtų ir jiems atidaryti "cento" aludę. Su draudimais nelabai ką pasieksite. Ne čia, persimes kitur.

Ita7

Ita7 portretas
Kur veidu ryskumas ,ereliai ,netylekit patys esam kalti kai praeiname pro tokius

Bratuha

Bratuha portretas
Saunuoliai, yra kuo didziuotis !

daina

daina portretas
tokiems reikia policiją kviesti. Nagli ir ko gero agresyvūs.

o

o portretas
kodėl didvyrių veidai slepiami. Tauta turi žinoti savo herojus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių