Antrajame kėlinyje prabudęs „Atlantas“ įveikė Pakruojo ekipą

Klaipėdos „Atlantas“ savo sirgaliams dovanojo dar vieną pergalę – klaipėdiečiai šeštadienį namuose 3:1 įveikė Pakruojo „Kruojos“ vienuolikę.

Varžybų pradžioje uostamiesčio ekipos gerbėjai negalėjo jaustis ramiai, nes 12 minutę pasižymėjo „Kruojos“ legionierius Yamadou Keita ir rezultatas tapo 0:1.

Nors „Atlanto“ futbolininkai prie varžovų vartų sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau įvarčio pelnyti vis nepavyko – rezultatas iki pirmojo kėlinio pabaigos liko nepakitęs.

Po pertraukos klaipėdiečiai pradėjo kovoti atkakliau ir tai davė rezultatų.

„Kruojos“ žaidėjas Deivydas Lunskis taip stengėsi apsaugoti savo vartus, kad pats į juos pasiuntė kamuolį - rezultatas 48 minutę tapo lygus 1:1.

Tokie skaičiai varžybų švieslentėje švietė neilgai. Po puikaus Mariaus Papšio perdavimo taikliai į varžovų vartus 57 minutę spyrė Donatą Naviką vos prieš dvi minutes pakeitęs Andrius Urbšys ir išvedė „Atlantą“ į priekį – 2:1.

Klaipėdiečiams, kurie gynėsi užtikrintai, liko sudėlioti tik paskutiniuosius akcentus varžybose, kad pergalė taptų įtikinamesnė. Pasistengė Tadas Eliošius, 84 minutę taikliai atakavęs „Kruojos“ vartus ir padidinęs atotrūkį nuo varžovų iki 3:1.

Per likusį laiką Pakruojo futbolininkų pastangos bent jau sušvelninti rezultatą nuėjo perniek, o „Atlantas“, kuris tiesiog užgulė priešininkų vartus, žiūrovus džiugino gražiu žaidimu.

Klaipėdos komanda šiųmečiame Lietuvos futbolo A lygos čempionate 23-ose žaistose rungtynėse iškovojo 16 pergalių ir turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

Kitas varžybas namuose „Atlantas“ žais tik rugsėjo 17 dieną. Varžovai – čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“.