„Žalgiris“ vos įveikė Kėdainių „Nevėžį“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato Elito diviziono rungtynėse Kauno „Žalgiris" išvykoje po atkaklios kovos nugalėjo Kėdainių „Nevėžį" 63:61 (13:10, 13:23, 13:13, 24:15).

„Nevėžis" buvo priekyje ir po antrojo, ir po trečiojo kėlinio. Likus 2 min. 16 sek. „Nevėžis" dar pirmavo 59:58. Tačiau rungtynių pabaigą „Žalgiris" sužaidė užtikrintai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių L.Woodsas buvo nubaustas nesportine pražanga. B.Veikalas įmetė du baudos metimus ir sumažino skirtumą iki minimumo (61:62). Kėdainiai turėjo galimybė išplėšti pergalę, bet per paskutinę ataką D.Šilinskis suklydo.

„Žalgirio" komandoje dėl nugaros skausmų nežaidė Eurelijus Žukauskas.

Statistika

„Žalgiris": L.Woodsas - 15 taškų, 13 atkovotų kamuolių; D.Šalenga - 15 taškų;

T.Klimavičius - 10 taškų, 9 atkovoti kamuoliai; P.Jankūnas - 6 taškai, 6 atkovoti kamuoliai.

„Nevėžis": A.Viskontas - 14 taškų; B.Veikalas - 13 taškų, 5 atkovoti kamuoliai; D.Šilinskis 7 taškai, 5 atkovoti kamuoliai.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisNevėžis