„Žalgiris“ sutriuškino „Techasą“

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio" ekipa, kuri namuose 92:71 (27:18, 14:14, 24:17, 27:22) įveikė Panevėžio „Techasą", rašo krepšinis.net.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo be penkių pagrindinės sudėties krepšininkų žaidę aikštės šeimininkai, kurie po Dainiaus Šalengos ir Jono Mačiulio metimų sužaidus keturias minutes pirmavo 13:4. Kauniečiai ir toliau diktavo sąlygas aikštėje, o Tadas Klimavičius likus žaisti tris minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos padidino aikštės šeimininkų persvarą iki dešimties - 19:9. Panaši persvara išsilaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris" priekyje - 27:18.

Antrajame ketvirtyje ir toliau aikštėje dominavo „Žalgirio" krepšininkai, kurie ketvirčio viduryje buvo padidinę savo pranašumą iki keturiolikos taškų - 38:24. Visgi ketvirčio pabaigoje „Techaso" ekipai pavyko sumažinti deficitą, kuris įpusėjus mačui siekia devynis taškus - 32:41.

Po didžiosios pertraukos D.Boldso vedini panevėžiečiai buvo dar truputį sumažinę deficitą (34:41), tačiau Tadas Klimavičius ir D.Šalenga dvitaškiais atstatė „Žalgirio" pranašumą - 49:37. Per likusį ketvirčio laiką nė vienai komandai didesne taškų persvara atsiplėšti nuo varžovo nepavyko. Visgi ketvirčio pabaigoje Jonas Mačiulis ir D.Šalenga tritaškiais šiek tiek padidino „Žalgirio" persvarą, kuri po trijų kėlinių siekia šešiolika taškų - 65:49.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai dar labiau padidino savo persavrą ir iškovojo antrąją pergalę čempionate, įveikdami varžovus rezultatu 92:71.

„Žalgiris": D.Šalenga 23, R.Varda (9 atk. kam.) ir J.Mačiulis - po 17, R.Alijevas ir E.Žukauskas - po 11, T.Klimavičius 9.

„Techasas": C.Hill 22, D.Bolds 17, A.Andrianov 10.

Šiame straipsnyje: BC Žalgiris