„Žalgiris“ seka A lygos lyderiams įkandin

Paskutiniajame A lygos turo mače VMFD "Žalgiris" išvykoje sutriuškino "Klaipėdą" 4:0 ir toliau išlieka trečiojoje pozicijoje.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius sostinės ekipai, savo sąskaitoje turinčiai 44 taškus, pelnė puolėjas Nerijus Astrauskas, o po pertraukos pasižymėjo gynėjai Algis Jankauskas ir Egidijus Vaitkūnas.

Antradienį du šalies klubai – Marijampolės „Sūduva“ ir „Šiauliai“ - stos į kovą naujo Baltijos lygos sezono pirmo etapo rungtynėse Estijoje, o kitas A lygos turas bus žaidžiamas rugsėjo 25-26 dienomis.

Dešimties komandų turnyre pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Panevėžio "Ekranas" (51 tšk.), lenkiantis rungtynėmis daugiau sužaidusius Marijampolės "Sūduvos" futbolininkus (49 tšk.).

Šiame straipsnyje: Vilniaus ŽalgirisA lyga