„Žalgiris“ nugalėjo „Alytaus“ krepšininkus

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris“.

Šiandien žalgiriečiai Kauno sporto halėje, rungtyniavę be Marcuso Browno ir Manto Kalniečio, 104:83 nugalėjo Alytaus „Alytų“.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, „Žalgiris“ pirmavo 18:8. Alytiškiai buvo priartėję – 16:21, tačiau Mindaugas Kuzminskas, Mirza Begičius ir Paulius Jankūnas rezultatyviomis atakomis pristabdė varžovus – 30:16. Antrajame kėlinyje P.Jankūnas baudų metimais buvo padidinęs persvarą iki 57:32.

Įgiję didelį pranašumą, žalgiriečiai tebediktavo „Alytui“ savo sąlygas. Trečiajame kėlinyje pataikius Martynui Pociui – 70:38, ketvirtajame po Tomo Delininkaičio šūvio – 94:68.

Šį savaitgalį „Žalgiris“ viešės Rusijos sostinėje Maskvoje, kur dalyvaus tarptautiniame Aleksandro Gomelskio taurės turnyre. Pirmasis kauniečių varžovas spalio 2-ąją bus Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija).

Rungtynių statistika

„Žalgiris“ – „Alytus“ 104:83 (30:16, 27:19, 27:25, 20:23). M.Kuzminskas 16 taškų, P.Jankūnas (13 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai) ir M.Pocius po 14, D.Šalenga ir T.Watsonas (7 atkovoti kamuoliai) po 10, T.Delininkaitis (4 atkovoti kamuoliai), D.Collinsas (8 rezultatyvūs perdavimai) ir M.Begičius po 9, A.Milaknis 6, A.Čapinas 5, O.Samhanas 2/P.Kleiza 20, S.Kazevičius 15, A.Birgelis 10, V.Lukša 9, M.Šilalė 8, S.Dumbliauskas 7, R.Adomavičius ir P.Ivanauskas po 5, A.Lazdauskas 4.