„Žalgiris" metus pradėjo įspūdinga pergale

Įspūdingą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Elito" divizione iškovojo Kauno „Žalgirio" krepšininkai, kurie namuose net 117:66 (21:18, 21:8, 36:18, 39:22) sutriuškino Ventspilio „Ventspils" ekipą, skelbia krepsinis.net.

Be legionierių rungtyniavusi Kauno ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Eurelijaus Žukausko dvitaškio sužaidus dvi minutes „Žalgiris" pirmavo 8:4. Nepaisant rezultatyvaus Pauliaus Jankūno žaidimo, svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir Akselis Vairogas likus žaisti tris minutes sumažino aikštelės šeimininkų pranašumą iki minimumo - 15:14. Ketvirčio pabaigoje žalgiriečiams pavyko šiek tiek atitrūkti ir po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris" priekyje - 21:18.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris" pradėjo keturių minučių spurtu 13:0 ir po Artūro Milaknio tritaškio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 34:18. Nors varžovams pavyko šiek tiek stabilizuoti savo žaidimą, per antrąjį ketvirtį leidę svečiams įmesti tik 8 taškus, žalgiriečiai įpusėjus mačui jau turi solidų pranašumą - 42:26.

Antroje susitikimo pusėje ir toliau aikštelėje dominavo žalgiriečiai, kurie nuolatos didino savo pranašumą. Likus žaisti tris minutes iki ketvirčio pabaigos Mantas Kalnietis padidino aikštės šeimininkų persvara iki trisdešimties taškų - 68:38. Iki ketvirčio pabaigos kauniečiai dar labiau padidino savo persvarą, todėl po trijų ketvirčių „Žalgiris" triuškina varžovus net 78:44.

Paskutiniame ketvirtyje jokios intrigos nebebuvo. „Žalgiris" dar labiau padidino ir taip jau didžiulį savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu

„Žalgiris": P.Jankūnas (baudos 15/16, 12 atk. kam., 11 išprov. praž.) ir T.Klimavičius (dvitaškiai7/8, baudos 7/7, 13 atk. kam.) - po 26, E.Žukauskas 16 (dvitaškiai 7/9, 7 atk. kam.), D.Šalenga 14, A.Milaknis ir J.Mačiulis - po 13.

„Ventspils": T.Brazeltonas 19, J.Strelniekas 11, P.Veselovas 10, G.Tsiakos 9.

Šiame straipsnyje: Žalgirispergalė