„Žalgiris“ LKL čempionatą pradėjo pergale Kėdainiuose

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį pergalingai pradėjo naująjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną.

Kėdainiuose žalgiriečiai įveikė vietos „Nevėžio“ krepšininkus 69:56 (23:17, 13:17, 17:10, 16:12).

Šiose rungtynėse nežaidė gynėjai Marcusas Brownas ir Mantas Kalnietis. Pastarasis dėl netikėtai užklupusios ligos net nebuvo atvykęs į Kėdainius.

Jau nuo pat pirmųjų dvikovos minučių išryškėjo „Žalgirio“ pranašumas. Kauno krepšininkai atitrūko 11:2, 10:18, 21:10. Tačiau vėliau „Nevėžis“ atitoko ir po pirmųjų dešimties minučių Kauno klubas pirmavo kukliau - 23:17.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui žalgiriečių puolimas ėmė strigti, o tuo pasinaudoję kėdainiškiai priartėjo iki 26:30. Kėlinio pabaigoje „Nevėžio“ komanda dar labiau įsibėgėjo ir persverė rezultatą – 36:34.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ netruko išsiveržti į priekį ir toliau visą laiką diktavo savo sąlygas. Po trijų kėlinių Kauno ekipa pirmavo 53:44. Toks scenarijus tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje. Jam įpusėjus „Žalgiris“ buvo priekyje 63:49. Paskutinės rungtynių minutės tebuvo formalumas.

„Žalgiriui“ taškus pelnė: M.Pocius 12 (3 atk. kam.), A.Milaknis 12, P.Jankūnas 11 (12 atk. kam.), M.Kuzminskas 9, D.Šalenga 7 (4 atk. kam.), D.Collinsas 6 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Begičius 6, T.Klimavičius 4 (5 atk. kam.), T.Watsonas 2 (3 atk. kam.).

„Nevėžiui“: L.Brazdauskis 14, B.Crešnaras 12 (8 atk. kam.), R.Alijevas 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: LKLŽalgiris