„Žalgiris“ ir „Sūduva“ - Lietuvos futbolo taurės turnyro pusfinalyje

Likusias dvi vietas 2011-2012 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalyje užėmė šalies vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduva“.

„Žalgirio“ futbolininkai trečiadienį ketvirtfinalyje namuose tik po baudinių serijos 5:4 palaužė Gargždų „Bangos“ pasipriešinimą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

„Sūduvos“ vienuolikė svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo penkiskart (1989, 2002, 2004, 2005 ir 2008 metais) šalies taurės laimėtoją Kauno FBK „Kaunas“ ekipą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Ričardas Beniušis (6 min.), Vaidas Slavickas (42 min.) ir Povilas Lukšys (72 min.).

Kiek anksčiau vietas pusfinalyje užsitikrino keturių pastarųjų sezonų A lygos čempionas bei penkiskart (1985, 1998, 2000, 2010 ir 2011 metais) šio prizo savininkas Panevėžio „Ekrano“ klubas bei šalies pirmojo diviziono turnyrą laimėjusi ir kitąmet šalies elite žaisianti Vilniaus REO komanda.

„Ekrano“ vienuolikė ketvirtfinalio mače svečiuose po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:1) nugalėjo Pakruojo „Kruojos“ futbolininkus, o REO klubas svečiuose net 7:1 (5:0) sutriuškino Kėdainių „Lifosos“ ekipą.

LFF taurės turnyro pusfinalio burtai bus traukiami bei rungtynės vyks kitąmet.
2011-2012 metų sezone LFF taurės turnyre iš viso rungtyniavo 65 ekipos iš visų Lietuvos futbolo lygų.