„Žalgirio“ futbolininkai įveikė Latvijos aukščiausiosios lygos klubą

Draugiškose rungtynėse sostinės "Sportimos" manieže VMFD "Žalgiris" pranoko "Jelgava" ekipą rezultatu 3:1.

Pirmieji pasižymėjo sėkmingą kontrataką surengę Latvijos klubo futbolininkai, tačiau rungtynių tempą kontroliavę žalgiriečiai netrukus rezultatą išlygino po tikslaus Giedriaus Barevičiaus smūgio 39 min.

Antrajame kėlinyje vilniečiai įmušė dar du įvarčius be atsako. Rezultatą persvėrė Artūras Jeršovas (52 min.), o paskutinę rungtynių minutę svečių vartininką nuginklavo ir Romanas Romančukas.

Pirmajame kėlinyje traumą patyrė ir tęsti rungtynių nebegalėjo „Žalgirio“ gynėjas Tadas Gražiūnas.

„Žalgirio“ vartus gynė komandos peržiūroje esantis vartininkas Ernestas Šetkus.

Penktadienį klubas taip pat paskelbė, kad pasirašė kontraktą su puolėju Arminu Vaskela.

Devyniolikmetis Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinės žaidėjas rungtynes su "Jelgava" stebėjo iš tribūnų – prieš savaitę puolėjui buvo sumušta čiurna.

„Džiaugiuosi, kad „Žalgiris“ atgimsta, kad ir toliau būsiu šios komandos dalimi. Nors manimi domėjosi keli Lietuvos ir užsienio klubai, tačiau konkrečių pasiūlymų nesulaukiau. Esu vilnietis, čia gyvenu, čia gyvena mano tėvai, čia kol kas noriu ir rungtyniauti. „Žalgiryje“ žaidžiu visą savo karjerą. Pažįstu visus komandos žaidėjus, treniruotės vyksta sklandžiai ir kokybiškai. Jaučiuosi tobulėjantis. Tik nesmagu, kad kontrakto pasirašymo dieną negaliu kartu su komandos draugais kovoti aikštėje“, - stebėdamas rungtynes kalbėjo A.Vaskela.

Praėjusiame sezone A. Vaskela taip pat vilkėjo VMFD „Žalgirio“ marškinėlius. A.Vaskela tapo devintuoju futbolininku, su kuriuo VMFD „Žalgiris“ pasirašė sutartį.

Šiame straipsnyje: Vilniaus Žalgirisvaskela