„Žalgirio“ dvyniai Lavrinovičiai – naudingiausi LKL žvaigždžių dienoje

Lengvą pergalę LKL „Žvaigždžių dienoje“ iškovojo „Lietuvių“ komanda, be didesnio vargo140:113 (37:28, 33:19, 35:33, 35:33) sutriuškinusi „Time Team“ krepšininkus.

Įspūdingiausiais mačo žaidėjais buvo išrinkti broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai.

Beje, „Lietuviai“ pagerino „Žvaigždžių rungtynių“ rezultatyvumo rekordą. Ankstesnis rekordas buvo 137 taškai.

Rungtynių pradžioje „Lietuviai“ triuškino priešininkus (18:5), tačiau šie atsitiesė ir po dviejų T.Hugheso tritaškių gerokai sušvelnino atsilikimą (21:27). Komandos nepersistengė gynyboje ir „Lietuviai“ pirmąjį ketvirtį laimėjo 37:28. Antrajame kėlinyje rungtynės buvo sustabdytos. Žinoma, juokais. Krepšininkams kovojant aikštėje, maža mergaitė atėjo į aikštę K.Lavrinovičiaus autografo. Antrojo ketvirčio viduryje buvo užfiksuota pirmoji pražanga – Y.Gatesą suklaidino K.Lavrinovičius. Įsibėgėję „Lietuviai“ ėmė triuškinti varžovus ir po dviejų kėlinių pirmavo 70:47.

Po pertraukos aikštėje su „Lietuvių“ apranga aikštėje pasirodė Donatas Montvydas. Atlikėjas į žaidimą įsijungė sėkmingai – per pusę kėlinio pelnė 6 taškus, pademonstravęs aštrų prasiveržimą ir atletiškumą. Prieš ketvirtą kėlinį „Lietuvių“ pranašumas nekėlė abejonių – 105:80. Likus 7 min. iki mačo pabaigos K.Lavrinovičius smeigė tritaškį ir aukštai iškeltomis rankomis triumfuodamas grįžo prie savo krepšio – jis įkalė paskutinį vinį į legionierių karstą (110:82). Kėlinuko viduryje J.Plaza buvo nubaustas technine pražanga. Į aikštę mesti baudų įžengęs V.Šeškus realizavo vieną metimą. Baigiantis rungtynėms aikštėje padaugėjo žaidėjų. „Lietuvių“ ir „Time Team“ aikštėje buvo net 14. „Lietuviai“ lengvai triumfavo – 140:113.

„Lietuviai“: *Renaldas Seibutis („Lietuvos rytas“), *Gytis Sirutavičius („Pieno žvaigždės“), *Mindaugas Kuzminskas („Žalgiris“), *Mindaugas Katelynas („Lietuvos rytas“), *Darjušas Lavrinovičius („Žalgiris“), Gintaras Kadžiulis („Prienai“), Gediminas Orelikas („Prienai“), Aurimas Kieža („Šiauliai“), Deividas Gailius („Neptūnas“), Arnas Butkevičius („Lietkabelis“), Aivaras Kiaušas („Sakalai“), Kšištofas Lavrinovičius („Žalgiris“).

„Time Team“: *Oliveris Lafayette'as („Žalgiris“) *Marko Popovičius („Žalgiris“), *Chase'as Simonas („Šiauliai“), *Mario Delašas („Žalgiris“), *Jeffas Foote'as („Žalgiris“), Nemanja Nedovičius („Lietuvos rytas“), Darrickas Leonardas („Juventus“), Trevonas Hughesas („Pieno žvaigždės“), Yancy Gatesas („Pieno žvaigždės“), Tony Bishopas („Nevėžis“), Davidas McClure'as („Neptūnas“), Tomislavas Zubčičius („Lietuvos rytas“).