Žalgiriečiai įveikė „Šiaulius“, nors iššvaistė didžiulį skirtumą

„Kalnapilio - Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, turėję 24 taškų skirtumą, jį iššvaistė ir įveikė „Šiaulius“ tik 77:70.

Kauniečiai Šiauliuose gerai pradėjo rungtynes ir du kėlinius turėjo įtikinamą pergalę. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 48:29, o trečiojo ketvirčio pradžioje po tritaškių serijos „Žalgiris“ pirmavo 57:33.

Tačiau nuo šio momento “Žalgiris” kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję audringai kelių tūkstančių sirgalių palaikomi šiauliečiai atsigavo ir ketvirtajame kėlinyje sugrąžino intrigą. Nors jiems nepavyko pavyti varžovų, tačiau įtampa išliko iki mačo pabaigos.

“Žalgiriui” 14 taškų pelnė Dainius Šalenga (5 rezultat. perdavimai), 13 - Marcusas Brownas, 12 - Mantas Kalnietis (5 rezultat. perdavimai), po 8 - Mario Delašas ir Travisas Watsonas.

„Šiaulių“ gretose sunkiai sulaikomas buvo „Žalgiriui“ priklausantis Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 21 tašką. 12 taškų pridėjo Derickas Low.

Kitų antradienio rungtynių rezultatai:

Kėdainių „Nevėžis“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ 61:94, „Alytus“ - Vilniaus „Perlas“ 66:94, Vilniaus „Sakalai“ - Utenos „Juventus“ 80:67, Panevėžio „Techasas“ - Marijampolės „Sūduva“ 92:91.