Žaidynių debiutantė R.Dvariškytė pusfinalyje neplauks

Lietuvos plaukikė Raminta Dvariškytė 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybų pirmajame plaukime trečiadienį finišavo pirma, tačiau į pusfinalį nepateko.

Olimpinių žaidynių debiutantė distanciją įveikė per 2 min. 33,32 sek. Nuo pat starto pradžios lietuvė įsiveržė į priekį ir neužleido vietos savo varžovėms: suomei Noorai Laukkanenai (2 min. 38,97 sek.) ir brazilei Tatianei Sakemi (2 min. 39,13 sek.).

Pasibaigus atrankinių varžybų plaukimams paaiškėjo, kad 18 metų lietuvė užėmė 35 vietą iš 40 sportininkių.

Atrankos varžybose greičiausiai plaukė amerikietė Rebecca Soni. Ji nuotolį įveikė per 2 min. 22,17 sek. ir 1,2 sek. pagerino olimpinį rekordą, kurį prieš ketverius metus Atėnuose pasiekė kita amerikietė Amanda Beard.