„Wizards" tolimu metimu išplėšė pergalę paskutinę sek. (rezultatai)

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse pasiekė Vašingtono „Wizards“ klubas (9/30), svečiuose 98:95 (34:31, 16:20, 19:13, 29:31) palaužęs Portlendo „Trail Blazers“ (20/21).

„Wizards“ pergalę pasiekė paskutinę sekundę. Aidint sirenai tolimą metimą pataikė gynėjas Jordanas Crawfordas.

Nugalėtojams Martellis Websteris ir Nene (9 atk. kam.) surinko po 24, mačo didvyris J.Crawfordas ir Emeka Okaforas (13 atk. kam.) – po 13 taškų.

Damianas Lillardas pralaimėjusiems pelnė 18, LaMarcusas Aldridge‘as (12 atk. kam.) ir Wesley Matthewsas – po 17, J.J.Hicksonas – 16, Nicolas Batumas (10 atk. kam., 11 rez. perd.) – 12 taškų.

„Lakers“ patyrė 9 pralaimėjimą per 11 mačų

Devintąjį pralaimėjimą per pastaruosius vienuolika mačų patyrė Los Andželo „Lakers“ (17-24) ekipa. Itin prastai krepšį atakavę „Lakers“ krepšininkai išvykoje 83:95 (20:27, 20:20, 29:22, 14:26) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (24-16) komandos pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 7 minutes rezultatas dar buvo lygus (75:75), tačiau Kirko Hinricho bei Marco Belinelli vedami aikštės šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 18:4 ir svarbiausiomis minutėmis tiesiog nušlavė savo varžovus.

Lemiamo spurto iniciatoriumi tapęs Belinelli jį pradėjo dviem baudų metimais, o netrukus vieną po kito smeigė du tritaškius bei likus žaisti pustrečios minutės padėjo savo komandai susikrauti dviženklį pranašumą (89:79).

Pakeisti mačo eigą „Lakers“ buvo bejėgė. Komandos lyderis Kobe Bryantas pataikė vos 7 metimus iš 22, o 30 minučių aikštėje praleidęs Dwightas Howardas krepšį atakavo tik 5 kartus ir iš viso surinko 8 taškus.

„Lakers“ ekipa iš viso pataikė 39,5 proc. metimų, o tritaškius metė vos 17,6 proc. taiklumu (3 metimai iš 17). Tuo tarpu Čikagos klubo snaiperiai realizavo net 9 tolimus šūvius iš 17 (52,9 proc.).

Tai buvo jau šeštasis „Lakers“ pralaimėjimas paeiliui išvykose. Nesėkmių serijos pradžia sutapo su komandos stratego Mike'o D'Antoni pakeitimais starto penkete. Lapkritį prie Los Andželo klubo vairo stojęs D'Antoni pasodino Pau Gasolį ant suolo, o vietoje ispano rungtynes leidžia pradėti Earlui Clarkui.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 22 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Marco Belinelli 15, Carlosas Boozeris 14, Richardas Hamiltonas 13, Nate'as Robinsonas 11, Jimmy Butleris 10 (8 atk. kam.).

„Lakers“: Steve'as Nashas 18 (6 rez. perd.), Kobe Bryantas 18, Pau Gasolis 15 (12 atk. kam.), Earlas Clarkas 12 (8 atk. kam.), Metta World Peace 12 (8 atk. kam.).