V.Rimšaitė pasaulio BMX dviračių čempionate liko 15-ta

Didžiojoje Britanijoje vykstančiame pasaulio mažųjų dviračių (BMX) čempionate moterų elito grupės atskiro starto lenktynėse penkiolikta superfinale finišavo Vilma Rimšaitė.

Lietuvė distanciją įveikė per 30,728 sekundės ir, aplenkusi tik čekę Anetą Hladikovą, 1,786 sekundės pralaimėjo čempione tapusiai australei Carolinei Buchanan (28,942).

Sidabro medalis šioje rungtyje atiteko britei Shanazei Readei (29,401 sek.), bronza - prancūzei Evai Ailloud (29,699 sek.).

Kvalifikacinėse varžybose D. Rimšaitė važiavo greičiau (30,482 sek.), tačiau buvo šešiolikta tarp 50-ties dalyvių.

Vyrų atskiro starto lenktynių kvalifikacijoje Tautvydas Biknius (28,385 sek.) užėmė 110-ą vietą, o Arminas Kazlauskas (30,229 sek.) liko 147-as tarp 159-ių finišavusių (startavo 164) atletų.

Šiame straipsnyje: Vilma RimšaitėBMX