V.Rimšaitė Europos čempionate liko ketvirta

Prancūzijoje baigėsi keturis mėnesius trukęs dvylikos etapų atvirasis 2012 metų Europos mažųjų dviračių kroso (BMX) čempionatas, kurio moterų elito grupės atskiruose etapuose dalyvavo Australijos, Argentinos, Pietų Afrikos Respublikos, Venesuelos ir Puerto Riko sportininkės.

Visas pirmenybes tarp trijų geriausių dviratininkių buvusi universiados čempionė Vilma Rimšaitė galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą, trečiąją poziciją užleidusi čekei Anetai Hladikovai (196 tšk.)

Savaitgalį Prancūzijoje vykusiame vienuoliktame etape 29-erių metų šiaulietė pasirodymą baigė pusfinalyje, o dvyliktame etape finišavo ketvirta.

Senojo žemyno mažųjų dviračių kroso čempionės auksą moterų elito grupėje iškovojo prancūzė Eva Ailloud (220 tšk.), o sidabro apdovanojimu tenkinosi kita Čekijos dviratininkė Jana Horakova (211 taškų).