Vokietijos „Metų sportininku“ pirmą kartą tapo NBA žvaigždė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2010-2011 metų sezono čempiono Dalaso „Mavericks“ klubo puolėjas Dirkas Nowitzkis išrinktas „Metų sportininku“ Vokietijoje. Jis tapo pirmuoju krepšininku, kuriam gimtinėje atiteko šis titulas.

Pirmąją vietą 33-ejų metų Vokietijos krepšininkui, kuris ne tik tapo NBA čempionu, tačiau ir buvo pripažintas finalo serijos naudingiausiu krepšininku, lėmė šalies 1500 sporto žurnalistų balsai.

D. Nowitzkis šioje tradicinėje apklausoje aplenkė dviejų pastarųjų metų „Formulės 1“ pasaulio čempionatų nugalėtoją lenktynininką.

Vokietijos „Metų sportininke“ antra kartą per savo karjerą pripažinta karjerą baigti žadanti biatlonininkė Magdalena Neuner, apklausoje aplenkusi tenisininkę Andreą Petkovič.

Vokietijos „Metų komandos“ titulą šalies sporto žurnalistai skyrė Vokietijos futbolo čempionei Dortmundo „Borussia“ vienuolikei, o šalies nacionalinė futbolo rinktinė šįkart liko antra.

Šiame straipsnyje: Dirkas Nowitzkis