Vokietijoje - nepalanki pergalė „Žalgiriui“ (rezultatai)

Aštuntąją nesėkmę iš eilės Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, patyrė Bambergo „Brose Baskets“ (0/8) klubas, namuose 65:68 (14:16, 14:22, 13:17, 24:13) nusileidęs Malagos „Unicaja“ (4/4) ekipai.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus tris minutes Maikas Zirbesas dėjimu iš viršaus buvo padidinęs svečių pranašumą iki dviženklio (57:47), tačiau likus žaisti pusantros minutės komandas jau teskyrė vos taškas – 62:63.

Visgi Luka Žoričius pelnė du taškus (65:62), Txemi Urtasunas pataikė baudos metimą (66:62) ir Vokietijos čempionai per likusį laiką išsigelbėti jau nesugebėjo.

Ši pergalė bent jau laikinai turėtų padėti išsaugoti vyr. trenerio postą „Unicaja“ strategui Jasminui Repešai, kuriam klubo vadovai prieš šią dvikovą iškėlė ultimatumą.

„Brose Baskets“: B.Nachbaras 17 (tritaškiai 3/8), Sh.Fordas 13 (dvitaškiai 5/8), A.Gavelas 10 (dvitaškiai 5/8).

„Unicaja“: L.Žoričius 26 (dvitaškiai 9/14, baudos 8/10), T.Urtasunas 15, S.Vidalis 12 (tritaškiai 3/3).

Žydai sutriuškino „Montepaschi“

Triuškinančią pergalę Eurolygos turnyro „Top 16“ etapo F grupėje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (3/8) ekipa, kuri savo aikštelėje net 92:61 (22:22, 24:12, 23:19, 23:8) nepaliko vilčių Sienos „Montepasch“ (6/2) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai šiose rungtynėse pataikė net 12 tolimų metimų iš 20 bandymų (60%).

Šį pergalė Izraelio čempionams nors ir neleido pakilti iš šeštosios F grupės pozicijos, tačiau gerokai sustiprino galimybes patekti į stipriausiųjų turnyro komandų aštuntuką.

„Maccabi“: D.Smithas (tritaškiai 5/6, 8 atk. kam.) ir Y.Ohayonas – po 19, G.Pnini 15, D.Loganas ir Sh.Jamesas (dvitaškiai 7/7) – po 14.

„Montepaschi“: B.Brownas (tritaškiai 0/7) ir K.Kanguras – po 13, B.Eze 9, M.Janningas ir D.Hackettas – po 7.

„Barcelona“ surengė treniruotę Turkijoje

Triuškinančia pergale Eurolygos „Top 16“ etapo antrąjį ratą pradėjo Barselonos „Regal Barcelona“ klubas (7/1), išvykoje nepasigailėjęs Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2/6) – 99:60 (23:13, 27:6, 26:21, 23:20).

Š.Jasikevičius aikštėje praleido 12 minučių, pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo (9 naud. bal.).

Kai po trijų minučių rezultatas buvo lygus (6:6), tolimesnė mačo eiga parodė, kad tai buvo viskas, ką „Fenerbahce Ulker“ galėjo padaryti. Viskas prasidėjo nuo katalonų spurto 9:0 (15:6), po kurio svečiai įgijo apčiuopiamą pranašumą. Skirtumas kurį laiką buvo panašus, bet galutinai turkai subyrėjo antrajame kėlinuke.

„Regal Barcelona“ išdarinėjo, ką norėjo, ir Š.Jasikevičius dviem baudų metimais padidino persvarą iki 20 taškų – 37:17. Per paskutiniąsias 3,5 ketvirčio minučių „Fenerbahce Ulker“ nepelnė nė taško. „Regal Barcelona“ tuo nesunkiai pasinaudojo ir po dviejų kėlinių pirmavo net 50:19.

Stambulo sirgaliai įvykius aikštėje palydėjo švilpimu. Po pertraukos „Regal Barcelona“ tik dar labiau atsiplėšė.

„Regal Barcelona“: Pete‘as Mickealis 17, Ante Tomičius ir Marcelinho Huertas po 14, Juanas Carlosas Navarro ir Joe Inglesas po 13.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 18, Bo McCalebbas 17, Kaya Pekeris 9.

Šiame straipsnyje: UnicajaEurolygaIspanija