Vilniuje varžėsi šalies kultūristai

Sekmadienį Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga Grigiškėse surengė atvirąsias Vilniaus miesto VIII-asias pirmenybes.

Dalyvavo virš 70 dalyvių. Be vilniečių pirmenybėse varžėsi sportininkai iš Kauno, Jurbarko, Šiaulių, Anykščių, Marijampolės, Šilutės ir Latvijos. Sportininkai rungtyniavo keturiose amžiaus grupėse:  jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų. Absoliučiais Vilniaus miesto pirmenybių nugalėtojais tapo Renata Marcinkutė ir Arūnas Vandys.

Jaunių amžiaus grupėje iki 18 m varžėsi merginos ir vaikinai. Merginų kūno fitneso kategorijoje nugalėtoja tapo šiaulietė Elėja Lukytė („Gylys“). Vaikinų kultūrizmo kategorijos nugalėtoju tapo vilnietis sporto klubo „Ultimate Gym“ atstovas  Aidas Grybauskas.

Tarp vienuolikos jaunimo kultūristų (iki 21 m) dalyvių vieno taško persvara nugalėjo šiaulietis Arminas Atamančiukas („Fortūna“).

Veteranų kultūristų (virš 40 m.) kategorijoje pirmąją vietą pelnė vilnietis sporto klubo „All Stars“ atstovas Artūras Bartkus.

Suaugusių sportininkų amžiaus grupėje moterys rungtyniavo dvejose ūgio kategorijose: iki 164 cm pirmenybių nugalėtoja tapo jurbarkiškė Renata Marcinkutė („Progresas“), o per 164 cm – kaunietė Sonata Ilijonskienė („Šiaurė“).

Skaitlingiausia varžybų kategorija buvo vyrų klasikinis kultūrizmas, kurioje rungtyniavo 18 dalyvių. Po atkaklios kovos nugalėtoju tapo kaunietis Vytautas Teresevičius („Pasimatymas gym“).

Vyrai kultūristai rungtyniavo dvejose svorio kategorijų grupėse: iki 85 kg ir per 85 kg . Nugalėtojais tapo atitinkamai: Marius Vasiliauskas (Kaunas „Pasimatymas“) ir Arūnas Vandys (Šiauliai „Fortūna“).

Trenerių įskaitoje trečią vietą iškovojo Rinaldas Česnaitis (Marijampolė “Tauras“), antrą – Arvydas Mickus, (Jurbarkas „Progresas“) trečią – Darius Babickas (Vilnius „Ultimate Gym“).

Objektyviausias pirmenybių teisėjas – išrinktas  jurbarkietis Marius Arlauskas.

Varžybų rezultatai

 

Jaunių kūno fitnesas (18 m)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

REZUL-TATAS

VIETA

2

Elėja Lukytė

Gylys/Šiauliai

6

1

1

Roberta Artičkonytė

Tauras/Marijampolė

10

2

3

Silvija Čiuplytė

Tauras/Marijampolė

17

3

Jaunių kultūrizmas (18 m)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

3 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

10

Aidas Grybauskas

Ultimate Gym/Vilnius

5

5

5

15

1

13

Tadas Samuilevičius

Gylys/Šiauliai

14

14

16

44

2

12

Dainius Matulionis

Tauras/Marijampolė

17

17

13

47

3

Jaunimo kultūrizmas (21 m)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

3 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

26

Arminas Atamančiukas

Fortūna/Šiauliai

8

8

7

23

1

19

Gedvydas Norkevičius

Factory Gym/Kaunas

7

7

10

24

2

23

Deividas Naudolaitis

Ąžuolas/Šiauliai

19

19

14

52

3

Moterų kūno fitnesas (164 cm)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

29

Renata Marcinkūtė

Progresas/Jurbarkas

5

5

10

1

32

Raminta Valaitienė

Progresas/Jurbarkas

13

11

24

2

30

Vilma Račienė

Progresas/Jurbarkas

16

13

29

3

Moterų kūno fitnesas (per 164 cm)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

37

Sonata Ilijonskienė

Šiaurė/Kaunas

6

9

15

1

38

Viktorija Petraitytė

Saulininkas/Šiauliai

10

12

22

2

36

Jolanta Dubikaltytė

All Stars/Vilnius

14

9

23

3

Veteranų kultūrizmas (40 m.)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

3 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

62

Artūras Bartkus

All Stars/Vilnius

7

7

6

20

1

61

Aivars Kapūns

Latvija

10

10

13

33

2

59

Aleksejus Riazancevas

Tauras/Marijampolė

12

12

13

37

3

Vyrų klasikinio kultūrizmo absoliuti kategorija

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

3 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

48

Vytautas Teresevičius

Pasimatymas Gym/Kaunas

7

7

12

26

1

55

Deimantas Sladkevičius

Tauras/Marijampolė

9

9

11

29

2

50

Paulius Ratkevičius

All Stars/Vilnius

22

22

10

54

3

Vyrų kultūrizmas (85 kg)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

3 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

69

Marius Vasiliauskas

Pasimatymas Gym/Kaunas

6

6

7

19

1

72

Viktor Černyšov

Piramidė/Šiauliai

11

11

10

32

2

66

Aleksejus Riazancevas

Tauras/Marijampolė

17

17

13

47

3

Vyrų kultūrizmas (per 85 kg)

Nr.

VARDAS PAVARDĖ

KLUBAS

1 REZUL-TATAS

2 REZUL-TATAS

3 REZUL-TATAS

FINALŲ REZUL-TATAS

VIETA

73

Arūnas Vandys

Fortūna/Šiauliai

5

5

7

17

1

75

Darius Bukšnaitis

Progresas/Jurbarkas

11

11

8

30

2

76

Tomas Kudelis

Lokiai/Kaunas

18

18

19

55

3

Absoliuti moterų kūno fitneso kategorija

Nr.

PAVARDĖ VARDAS

KLUBAS

REZUL-TATAS

VIETA

29

Renata Marcinkūtė

Progresas/Jurbarkas

5

1

Absoliuti vyru kultūrizmo kategorija

Nr.

PAVARDĖ VARDAS

KLUBAS

REZUL-TATAS

VIETA

73

Arūnas Vandys

Fortūna/Šiauliai

5

1

 

Teisėjo vertinimų tikslumo vidurkis

VIETA

VARDAS PAVARDĖ

VERTINIMŲ TIKSLUMO VIDURKIS

1

Marius Arlauskas

89,70

2

Skirmantė Tamulevičienė

85,24

3

Saulius Neprackas

83,95


Šiame straipsnyje: kultūrizmas

NAUJAUSI KOMENTARAI

xx

xx portretas
baisus vaizdelis

Jaunutis

Jaunutis portretas
Reikejo ideti jaunas iki 18m fitnesus , o tos su dideliais raumenimis gal ir steroidu vartojo nes zandikauliai iseje nuo dopingo, reklama nekokia.
VISI KOMENTARAI 2
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių