Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Maskvos CSKA 67:84

Pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje patyrė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, savų sirgalių akivaizdoje turėję pripažinti akivaizdų Maskvos CSKA pranašumą - 67:84 (15:15, 17:22, 19:33, 16:14).

Po šių rungtynių „Lietuvos rytas“ savo sąskaitoje turi 5 pergales ir 4 nesėkmes. CSKA kraityje - 8 laimėjimai ir 1 nesėkmė.

Nors pirmieji taškus pelnė svečiai, „Lietuvos rytas“ atsakė septyniais taškais iš eilės - 7:2. Šeimininkai neketino sustoti - CSKA toliau klimpo A.Džikičiaus auklėtinių gynyboje, o „Lietuvos rytas“ didino pranašumą - 13:4. Aikštėje pasirodė M.Teodosičius bei

A.Kirilenko, dėl dviejų pražangų ant suolo atsisėdo puikiai atrodęs J.Valančiūnas ir baigiantis kėliniui CSKA išlygino rezultatą - 15:15.

Po atkapos 17:4 jau J.Kazlausko kariauna buvo priekyje - 21:17. Rusai netrukus dar labiau padidino skirtumą 26:17. Vis dėlto tai nepalaužė sostinės ekipos - bendromis pastangomis deficitas sumažėjo iki keturių - 28:32. Prieš pertrauką CSKA pirmavo 37:32.

Po pertraukos CSKA perėmė iniciatyvą ir vėl nutolo dviženkliu skirtumu - 47:36. Prabėgus kelioms minutėms „Lietuvos ryto“ situacija negerėjo - 45:61. Prieš lemiamą mačo dalį Rusijos čempionai užtikrintai pirmavo 70:51.

Ketvirtojo kėlinuko pradžia parodė, kad „Lietuvos rytas“ jau gali galvoti apie kitas rungtynes - 53:75. Per likusias kelias minutes stebuklo sukurti nepavyko -

„Lietuvos rytas“: Tyrese'as Rice'as 15, Renaldas Seibutis 13, Mindaugas Katelynas 12, Jonas Valančiūnas 10 (11 atk. kam.), Lawrence'as Robertas ir Vilmantas Dilys po 6, Artūras Jomantas 5..

CSKA: Andrejus Kirilenko 13, Viktoras Chriapa ir Nenadas Krstičius po 12, Milošas Teodosičius 11, Ramūnas Šiškauskas 9 (21 min.)... D.Lavrinovičius 6 (16 min., 3 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasCSKA