Vilniaus krepšininkai pirmieji įžengė į LKL finalą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pirmieji pateko į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato finalą.

Tai paaiškėjo po antrųjų pusfinalio rungtynių Utenoje, kur vilniečiai  84:63 (14:16, 18:17, 28:14, 24:16) įveikė „Juventus“ komandą ir laimėjo seriją 2:0. Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 8:0 ir atsiplėšė nuo varžovų  43:37.

Nugalėtojams Martynas Gecevičius pelnė 20 taškų (iš jų tritaškiai - 4/8), Donatas Zavackas - 13, Kenanas Bajramovičius - 11, Simas Buterlevičius - 10. Po traumos atsigavęs Milko Bjelica per pusdešimtos minutės surinko 2 taškus. Uteniškių gretose labiausiai pasižymėjo Tomas Jasiulionis (8 atkovoti kamuoliai) ir Jonas Elvikis - jie pelnė po 13 taškų.

LKL finale „Lietuvos rytas“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ mačo nugalėtoju. Pirmąją dvikovą Kaune 83:81 laimėjo žalgiriečiai.

Šiame straipsnyje: LKLLietuvos rytasJuventus