Vietoj įvarčių – spyriai į kojas

„Kauno" futbolininkai baigė žygį UEFA Čempionų lygos turnyre. Antrajame etape sensacingai įveikę Glazgo „Rangers", trečiajame jie nusileido stipriausiam Danijos klubui „Aalborg".

Trečiadienį vakare vykusias rungtynes kauniečiai pralaimėjo 0:2. Pirmąjį mačą „Kaunas" išvykoje pralaimėjo taip pat 0:2.

Rungtynių Kaune pirmajame kėlinyje nė viena komanda nesukūrė labai pavojingų atakų. „Kauno" situacija tapo kritiška, kai 30 min. raudona kortelė buvo parodyta Mindaugai Grigalevičiui, kuris šiurkščiai kirto varžovui per kojas. Tačiau po šio epizodo danų žaidimas netapo aktyvesnis, jie nepuolė regzti atakų.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai surengė kelias atakas, tačiau jų pabaigoje jų smūgiai nebuvo tikslūs. Netrukus kauniečių vartų šturmą pradėjo svečiai, o „Kauno" vartus tris kartus iš eilės gelbėjo vartininkas Estebanas Dreeris.

67 min. raudona kortelė parodyta Linai Pilibaičiui, kuris taip pat kirto varžovui per kojas. Jau 72 min. varžovams įvartį iš arti pelnė Kasparas Risgardas.

Kauniečių svajonės apie žaidimą Čempionų lygos grupių varžybose žlugo visiškai. Rungtynių pabaigoje E.Dreeris dar kartą gelbėjo vartus, tačiau netrukus (90 min) K.Risgardas įmušė antrą įvartį.