„Vėtra“ pasiraukė iš UEFA varžybų

Vilniaus „Vėtra" Europos taurių varžybas baigė. Vakar Norvegijoje vykusiose UEFA taurės pirmojo kvalifikacinio etapo atsakomosiose rungtynėse Virginijaus Liubšio auklėtiniai 0:2 nusileido Stavangerio „Viking" komandai.

Pirmąją dvikovą prieš dvi savaites Vilniuje po skandalingo Anatolie Ostapo įvarčio „Vėtra" buvo laimėjusi 1:0.

Vakar „Vėtrai" nesėkmingai susiklostė jau pati rungtynių pradžia. 3-ąją minutę po kampinio įvartį pelnė „Viking" kapitonas Nikolai Stokholmas.

34-ąją minutę svečių padėtis tapo nepavydėtina. Už pražangą baudos aikštelėje prieš Alexanderį Odegaardą, į „Vėtros" vartus buvo skirtas 11m baudinys, kurį sėkmingai realizavo tas pats Nikolai Stokholmas.

Per likusį laiką įmušti įvarčio bei iškovoti kelialapio į antrą kvalifikacinį etapą „Vėtrai" nepavyko.