„Vėtra“ išsaugojo A lygos lyderės poziciją

Lietuvos futbolo A lygos čempionate intriga išliko: pagrindiniai pretendentai į auksą - Vilniaus „Vėtra“ ir Panevėžio „Ekranas“ - sužaidė lygiosiomis 1:1.

Mačas vyko Panevėžyje. Pirmajame kėlinyje už ginčus su arbitru iš aikštės buvo išvarytas „Vėtros“ vyriausiasis treneris, buvęs ilgametis „Ekrano“ strategas Virginijus Liubšys. 43-iąją susitikimo minutę vilniečiai išsiveržė į priekį - įvartį įmušė Tomas Mikuckis. Panevėžiečiai rezultatą išlygino antrajame kėlinyje, kai 82-ąją min. 11 metrų baudinį realizavo Deimantas Bička.

Po šios pergalės „Vėtra“ su 52 taškais išsaugojo A lygos lyderės poziciją. Antroje vietoje esantis „Ekranas“ atsilieka vienu tašku. Trečia - Marijampolės „Sūduva“ su 43 taškais. Iki čempionato pabaigos liko 5 turai.

Tarpusavio dvikovose šiemet sostinės ekipa kol kas lenkia „Ekraną“. Pirmajame rate Panevėžyje „Vėtra“ laimėjo 3:2, o rugsėjo 16 dieną atidėtame trečiojo rato mače Vilniuje nė vienai komandai įvarčio įmušti nepasisekė - užfiksuotos lygiosios 0:0.

Šiame straipsnyje: vėtraEkranasLiubšys