Užstrigusi latvių toliašaudė artilerija ir T.Parkerio benefisas

Latvijos rinktinė metė rimtą iššūkį Prancūzijos krepšininkams. Gausiai ir aistringai Šiaulių arenoje palaikomi mūsų kaimynai Europos čempionato antrose B grupės rungtynėse kibo į atlapus NBA žvaigždžių pripildytai Prancūzijos rinktinei.

Pirmą kėlinį puikiai iš toli atakavę latviai laimėjo 25:18. Ainaro Bagatskio auklėtiniai pataikė net 5 tritaškius iš aštuonių.

Toliašaudė baltų artilerija nestrigo ir antrajame kėlinyje – latviai ir toliau sėkmingai atakavo.

Po dviejų kėlinių Latvija pirmauja 41:40.  „Broliukai“ iki didžiosios pertraukos pataikė net 9 tritaškius iš 13.

Po pertraukos prancūzai sugebėjo sustyguoti žaidimą ir laimėję trečią kėlinį  23:18 išsiveržė į priekį - 63:59.

Ketvirtajame kėlinyje latviams pradėjo trūkti kvapo. Po Tony Parkerio tritaškio prancūzai įgijo 7 taškų persvarą - 72:65.

Prancūzija laimėjo dvikovą 89:78 , o mačo didvyriu tapo 31 tašk1 įmetęs jos lyderis Tony Parkeris. Jo tieisoginis oponentas Janis Blūmas rungtyniavo dar sėkmingiau - surinko 32 taškus, tačiau to pergalei nepakako.

Prancūzija - Latvija  89:78 (18:25, 22:16, 23:18, 26:19)

Prancūzija: Tony Parkeris 31 taškų, Borisas Diawas 14, Mickaelis Gelabele 11.

Latvija:  Janis Blūmas 32, Rolandas Freimanis 11, Davisas Bertanis 9.

Šiame straipsnyje: eurobasket,