ULEB Eurolygos turnyre neliko nepralaimėjusių komandų

Trečiadienį sužaistos septynerios 2010-2011 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro penktojo turo rungtynės, po kurių neliko nepralaimėjusių komandų.

Pirmąją nesėkmę ULEB Eurolygoje patyrė ir šešių komandų C grupės lyderio poziciją prarado Darjušo Lavrinovičiaus Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas, svečiuose 78:82 (24:20, 10:21, 18:19, 26:22) nusileidęs trečiąją pergalę iškovojusiai Šolė "Basket" (Prancūzija) ekipai.

Puolėjas iš Lietuvos į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, trissyk suklydo ir dukart prasižengė. Per 29 minutes (29:13) D. Lavrinovičius pataikė 2 tritaškius iš 4, realizavo visus 6 baudų metimus, tačiau visi 5 jo mesti tritaškiai skriejo pro šalį.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką svečių gretose žaidė Roko-Lenis Ukičius, Tarence'as Kinsey (po 15 tšk.) ir Emiras Preldzičius (12 taškų).

Net 29 taškus nugalėtojams pelnė Sammy's Mejia, 14 - Antywane'as Robinsonas, 12 - DeMarcusas Nelsonas.

Naująja C grupės lydere tapo ketvirtąją pergalę iškovojusi Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" (Italija) komanda, namuose 76:67 (26:23, 17:17, 21:15, 12:12) įveikusi nugalėtojų titulus ginančius "Regal FC Barcelona" (Ispanija) krepšininkus.

11 taškų prie pergalės prisidėjo K. Lavrinovičius, 9 - R. Kaukėnas.

Per 18 su puse minutės (18:37) K. Lavrinovičius pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 7, realizavo abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

34 su puse minutės (34:24) žaidusio R. Kaukėno sąskaitoje 1 taiklus tritaškis iš 4, 3 dvitaškiai iš 9, 3 sugriebti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 3 pražangos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Bo McCalebbas ir Milovanas Rakovičius, pelnę atitinkamai 21 ir 13 taškų.

Antrąją nesėkmę patyrusioje "Regal FC Barcelona" komandoje išsiskyrė Erazemas Lorbekas, Pete'as Mickaelis (po 15 tšk.), Jaka Lakovičius ir Boniface'as Ndongas (po 9 tšk.).

Kitose grupės rungtynėse trečiadienį pirmąją pergalę iškovojo penktojoje pozicijoje esantis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vilniaus "Lietuvos rytas", namuose 90:62 (23:12, 15:17, 23:9, 29:24) sutriuškinęs penktąją nesėkmę iš eilės patyrusią grupės autsaiderę Zagrebo "Cibona" (Kroatija) ekipą.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sienos "Montepaschi" (Italija)                4  1  379:324
2. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija)         4  1  387:348
3. "Regal FC Barcelona" (Ispanija)               3  2  361:343
4. Šolė "Basket" (Prancūzija)                    3  2  360:378
5. Vilniaus "Lietuvos rytas"                     1  4  358:369
6. Zagrebo "Cibona" (Kroatija)                   0  5  324:407

Ketvirtąją nesėkmę penktosiose rungtynėse patyrė D grupės turnyro autsaideris Roberto Javtoko Valensijos "Power Electronics" (Ispanija) klubas, svečiuose 68:72 (21:13, 11:22, 18:19, 18:18) nusileidęs ketvirtąją pergalę iškovojusiems ir grupės lyderiais tapusiems Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) krepšininkams.

R. Javtokas svečiams pelnė 12 taškų, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 27 aikštelėje praleistas minutes (26:51) lietuvis pataikė 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Rezultatyviau už vidurio puolėją iš Lietuvos pralaimėjusiųjų gretose žaidė Nando De Colo (16 tšk.) ir Omaras Cookas (13 tšk.).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Pinkney (14 tšk.), Goranas Jagodnikas (12 tšk.), Kenny's Gregory's ir Giorgis Shermandinis (po 8 taškus).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija)       4  1  383:379
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)              3  1  314:262
3. Milano "Armani Jeans" (Italija)               2  2  314:300
4. Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija)              2  2  312:316
5. Maskvos CSKA (Rusija)                         1  3  255:299
6. Valensijos "Power Electronics" (Ispanija)     1  4  338:360
   

Kitų trečiadienį vykusių rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

Belgrado "Partizan" - Vitorijos "Caja Laboral" 74:71   

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis)        3  1  309:294
2. Kauno "Žalgiris"                              3  1  309:304
3. Belgrado "Partizan" (Serbija)                 3  2  331:341
4. Maskvos srities "Chimki" (Rusija)             2  2  290:286
5. Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija)           2  3  393:381
6. Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija)              0  4  279:305
   

B grupė -

Šarlerua "Spirou" - Madrido "Real" 67:49
 
Romos "Lottomatica" - Pirėjo "Olympiacos" 71:86    

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija)                4  1  408:354
2. Madrido "Real" (Ispanija)                     3  2  340:342
3. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)          2  2  298:296
4. Malagos "Unicaja" (Ispanija)                  2  2  310:317
5. Romos "Virtus" (Italija)                      2  3  357:384
6. Šarlerua "Spirou" (Belgija)                   1  4  342:362   

Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių komandas.


Šiame straipsnyje: Eurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių