UEFA supertaurę iškovojo Sankt Peterburgo klubas

Penktadienį Monake vykusias UEFA Supertaurės rungtynes laimėjo UEFA taurės savininkė Sankt Peterburgo „Zenit" ekipa, 2:1 (1:0) įveikusi praėjusio sezono Čempionų lygoje triumfavusius „Manchester United" futbolininkus.

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje po pakelto kampinio „Zenit" ekipos žaidėjas Pavelas Pogrebniakas galva pelnė pirmą ekipos įvartį.

Anglijos ekipa pabandžiusi antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlyginti, turėjo nusivilti, kai 59 minutę naujausias „Zenit" ekipos pirkinys iš Maskovos „Dinamo" portugalas Danni, puikiai suklaidino tris „Manchester United" ekipos žaidėjus ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus.

Anglijos ekipos viltys sugrįžo 73 minutę, kuomet Nemanja Vidičius rezultatą sušvelnino, tačiau daugiau nieko padaryti jiems nepavyko.

90 minutę už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas „Manchester United" ekipos saugas Paulas Scholesas.