- BNS inf.
- Teksto dydis:
- Spausdinti
Ketvirtadienį antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybose sužaisti ketvirtojo turo susitikimai.
Antrąją pergalę iškovojo ir su 7 taškais į antrą vietą keturių komandų A grupės turnyre pakilo vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ (Rusija) vienuolikė, namuose 1:0 (0:0) įveikusi ir dėl blogesnio įvarčių skirtumo į trečiąją poziciją smuktelėjusius „Tottenham Hotspur“ (Anglija) futbolininkus.
Lietuvis liko atsargoje, o pergalingą įvartį įmušė Bibersas Natcho (56 min.).
A grupės lyderiu su 8 taškais tapo Salonikų PAOK (Graikija) klubas, svečiuose 3:1 (3:0) nugalėjęs „Shamrock Rovers“ (Airija) ekipą.
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Salonikų PAOK (Graikija) 4 2 1 1 7:4 8 2. Kazanės "Rubin" (Rusija) 4 2 1 1 6:3 7 3. "Tottenham Hotspur" (Anglija) 4 2 1 1 4:2 7 4. "Shamrock Rovers" (Airija) 4 0 0 4 3:11 0
D grupėje pirmąsias pergales iškovojo po 5 taškus turintys abu klubai su lietuviais.
Antrą vietą užimanti vartininko Vytauto Černiausko „Vaslui“ (Rumunija) vienuolikė 1:0 (1:0) įveikė grupės lyderę Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) komandą.
Lietuvis žaidė visą susitikimą, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Denis Zmeu (30 min.).
Į trečiąją poziciją pakilusi Romos „Lazio“ (Italija) ekipa, kurioje nebuvo registruotas Marius Stankevičius, 1:0 (0:0) įveikė „Zurich“ (Šveicarija) futbolininkus, o vienintelį susitikimo įvartį įmušė Christianas Brochis (62 min.).
D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Lisabonos "Sporting" (Portugalija) 4 4 0 1 6:2 9 2. "Vaslui" (Rumunija) 4 1 2 1 5:6 5 3. Romos "Lazio" (Italija) 4 1 2 1 5:5 5 4. "Zurich" (Šveicarija) 4 0 2 2 3:6 2
Kitų ketvirtadienį pasibaigusių ketvirtojo turo rungtynių rezultatai, po kurių vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino „PSV Eindhoven“ (Olandija), Bilbao „Athletic“ (Ispanija), Enšedės „Twente“ (Olandija) ir Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) klubai:
B grupė - "FC Kobenhavn" (Danija) - "Hannover 96" (Vokietija) 1:2 (0:0) Poltavos "Vorskla" (Ukraina) - Lježo "Standard" (Belgija) 1:3 (1:2)
B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Lježo "Standard" (Belgija) 4 2 2 0 6:1 8 2. "Hannover 96" (Vokietija) 4 2 2 0 6:4 8 3. "FC Kobenhavn" (Danija) 4 1 1 2 4:7 4 4. Poltavos "Vorskla" (Ukraina) 4 0 1 3 2:6 1
C grupė -
"PSV Eindhoven" (Olandija) - Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) 3:3 (1:2) Varšuvos "Legia" (Lenkija) - Bukarešto "Rapid" (Rumunija) 3:1 (0:0)
C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. "PSV Eindhoven" (Olandija) 4 3 1 0 8:4 10 2. Varšuvos "Legia" (Lenkija) 4 3 0 1 7:4 9 3. Bukarešto "Rapid" (Rumunija) 4 1 0 3 3:7 3 4. Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) 4 0 1 3 5:8 1
E grupė -
Stambulo "Besiktas" (Turkija) - Kijevo "Dinamo" (Ukraina) 1:0 (0:0) Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) - "Stoke City" (Anglija) 1:2 (0:0)
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. "Stoke City" (Anglija) 4 3 1 0 9:3 10 2. Stambulo "Besiktas" (Turkija) 4 2 0 2 7:4 6 3. Kijevo "Dinamo" (Ukraina) 4 1 2 1 3:3 5 4. Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) 4 0 1 3 3:11 1
F grupė -
"Salzburg" (Austrija) - Bilbao "Aathletic" (Ispanija) 0:1 (0:1) "Paris St Germain" (Prancūz.) - Bratislavos "Slovan" (Slovakija) 1:0 (0:0)
F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Bilbao "Athletic" (Ispanija) 4 3 1 0 8:3 10 2. "Paris St Germain" (Prancūzija) 4 2 1 1 4:3 7 3. "Salzburg" (Austrija) 4 1 1 2 6:6 4 4. Bratislavos "Slovan" (Slovakija) 4 0 1 3 1:6 1
G grupė -
Vienos "Austria" (Austrija) - "AZ Alkmaar" (Olandija) 2:2 (0:2) Charkovo "Metalist" (Ukraina) - "Malmo FF" (Švedija) 3:1 (0:0)
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Charkovo "Metalist" (Ukraina) 4 3 1 0 10:4 10 2. "AZ Alkmaar" (Olandija) 4 1 3 0 9:6 6 3. Vienos "Austria" (Austrija) 4 1 2 1 7:7 5 4. "Malmo FF" (Švedija) 4 0 0 4 4:13 0
H grupė -
"Birmingham City" (Anglija) - "Club Brugge" (Belgija) 2:2 (0:2) "Braga" (Portugalija) - "NK Maribor" (Slovėnija) 5:1 (3:0)
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. "Braga" (Portugalija) 4 2 1 1 10:5 7 2. "Club Brugge" (Belgija) 4 2 1 1 7:5 7 3. "Birmingham City" (Anglija) 4 2 1 1 7:7 7 4. "NK Maribor" (Slovėnija) 4 0 1 3 3:10 1
I grupė -
Glazgo "Celtic" (Škotija) - "Stade Rennes" (Prancūzija) 3:1 (2:1) Madrido "Atletico" (Ispanija) - "Udinese" (Italija) 4:0 (3:0)
I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Madrido "Atletico" (Ispanija) 4 2 1 1 7:3 7 2. "Udinese" (Italija) 4 2 1 1 5:6 7 3. Glazgo "Celtic" (Škotija) 4 1 2 1 5:5 5 4. "Stade Rennes" (Prancūzija) 4 0 2 2 4:7 2
J grupė -
"Schalke 04" (Vokietija) - Larnakos AEK (Kipras) 0:0 Bukarešto "Steaua" (Rumunija) - Haifos "Maccabi" (Izraelis) 4:2 (2:2)
J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) 4 2 2 0 8:1 8 2. Haifos "Maccabi" (Izraelis) 4 2 0 2 9:7 6 3. Bukarešto "Steaua" (Rumunija) 4 1 2 1 5:8 5 4. Larnakos AEK (Kipras) 4 0 2 2 1:7 2
K grupė -
Enšedės "Twente" (Olandija) - "Odense BK" (Danija) 3:2 (2:1) "Fulham" (Anglija) - Krokuvos "Wisla" (Lenkija) 4:1 (2:1)
K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Enšedės "Twente" (Olandija) 4 3 1 0 12:5 10 2. "Fulham" (Anglija) 4 2 1 1 7:3 7 3. "Odense BK" (Danija) 4 1 0 3 6:10 3 4. Krokuvos "Wisla" (Lenkija) 4 1 0 3 4:11 3
L grupė -
Briuselio "Anderlecht" (Belgija) - Graco "Sturm" (Austrija) 3:0 (1:0) Atėnų AEK (Graikija) - Maskvos "Lokomotiv" (Rusija) 1:3 (0:0)
L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 4 4 0 0 11:1 12 2. Maskvos "Lokomotiv" (Rusija) 4 3 0 1 8:5 9 3. Graco "Sturm" (Austrija) 4 1 0 3 3:8 3 4. Atėnų AEK (Graikija) 4 0 0 4 4:12 0
Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas, prie kurių prisijungs trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos turnyre užėmusios aštuonios ekipos.
2011-2012 metų sezono UEFA Čempionų lygos finalinis mačas ateinančių metų gegužės 19 dieną įvyks Miunchene (Vokietija).
NAUJAUSI KOMENTARAI
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
-
Lietuvos kyokushin karate čempionate – klaipėdiečių sėkmė
Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ sportininkai sėkming...
-
Lietuvos dziudo kovotoja privertė kapituliuoti favorites
Dziudo klubo „Budoka“ ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinė Ugnė Skėrytė savo sportinių trofėjų kolekciją papildė nauju medaliu, šįkart – aukso. ...
-
Trofėjų laimikis lūkesčių nepranoko
Trečią kartą per Algirdo Šociko bokso turnyro istoriją Lietuvos rinktinė pelnė tik vieną aukso medalį, tačiau šįkart – ypatingas atvejis: trofėjų iškovojo moteris – pasaulio ir Europos čempionė Gabrielė Stonkut...
-
Istorinis Lietuvos paplūdimio tinklininkių pasirodymas Brazilijoje – iškovota bronza2
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė žengė didelį žingsnį siekiant savo svajonės – kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. ...
-
G. Stonkutė triumfavo tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre4
Baigėsi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykęs, jau 28-tą kartą iš eilės organizuotas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame lietuviai iškovojo 7 medalius – 1 aukso, 3 sidabro...
-
A. Reed ir S. Ambrulevičius pasaulio čempionate užėmė rekordinę 6-ąją vietą!23
Kanadoje, Monrealyje vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate aukščiausią – 6-ąją – vietą karjeroje užėmė Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. ...
-
A. Šociko turnyro finaluose varžysis keturi lietuviai
Tęsiasi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi finalinių susitikimų dalyviai. ...
-
A. Šociko bokso turnyro pradžia pažymėta A. Starovoitovos pergale
Prasidėjo kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. ...
-
Poledinės žūklės pasaulio čempionate lietuviai sužvejojo auksą1
Nors poledinės žūklės sportas moteriškai ausiai skamba keistokai – anoks čia sportas: sėdi su meškere ir lauki, kol kažkas užkibs, tačiau Mindaugas Leonas, neseniai grįžęs iš XX poledinės žūklės pasaulio čempionato, ...
-
ES Teismas: buvęs „Formulės 1“ dalyvis N. Mazepinas išbrauktinas iš sankcijų sąrašo1
Europos Sąjungos Bendrasis Teismas trečiadienį pareiškė, kad buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Nikita Mazepinas turėtų būti išbrauktas iš asmenų, kuriems taikomos ES ribojamosios priemonės dėl jų vaidmens Rusijos k...