UEFA Europos lygoje lietuvių ekipos žaidė pergalingai

Ketvirtadienį antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybose sužaisti ketvirtojo turo susitikimai.

Antrąją pergalę iškovojo ir su 7 taškais į antrą vietą keturių komandų A grupės turnyre pakilo vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ (Rusija) vienuolikė, namuose 1:0 (0:0) įveikusi ir dėl blogesnio įvarčių skirtumo į trečiąją poziciją smuktelėjusius „Tottenham Hotspur“ (Anglija) futbolininkus.

Lietuvis liko atsargoje, o pergalingą įvartį įmušė Bibersas Natcho (56 min.).

A grupės lyderiu su 8 taškais tapo Salonikų PAOK (Graikija) klubas, svečiuose 3:1 (3:0) nugalėjęs „Shamrock Rovers“ (Airija) ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Salonikų PAOK (Graikija)                             4 2 1 1   7:4    8
2. Kazanės "Rubin" (Rusija)                             4 2 1 1   6:3    7
3. "Tottenham Hotspur" (Anglija)                        4 2 1 1   4:2    7
4. "Shamrock Rovers" (Airija)                           4 0 0 4   3:11   0
   

D grupėje pirmąsias pergales iškovojo po 5 taškus turintys abu klubai su lietuviais.

Antrą vietą užimanti vartininko Vytauto Černiausko „Vaslui“ (Rumunija) vienuolikė 1:0 (1:0) įveikė grupės lyderę Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) komandą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Denis Zmeu (30 min.).

Į trečiąją poziciją pakilusi Romos „Lazio“ (Italija) ekipa, kurioje nebuvo registruotas Marius Stankevičius, 1:0 (0:0) įveikė „Zurich“ (Šveicarija) futbolininkus, o vienintelį susitikimo įvartį įmušė Christianas Brochis (62 min.).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lisabonos "Sporting" (Portugalija)                   4 4 0 1   6:2    9
2. "Vaslui" (Rumunija)                                  4 1 2 1   5:6    5
3. Romos "Lazio" (Italija)                              4 1 2 1   5:5    5
4. "Zurich" (Šveicarija)                                4 0 2 2   3:6    2
   

Kitų ketvirtadienį pasibaigusių ketvirtojo turo rungtynių rezultatai, po kurių vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino „PSV Eindhoven“ (Olandija), Bilbao „Athletic“ (Ispanija), Enšedės „Twente“ (Olandija) ir Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) klubai:

B grupė -
"FC Kobenhavn" (Danija) - "Hannover 96" (Vokietija)              1:2 (0:0)
Poltavos "Vorskla" (Ukraina) - Lježo "Standard" (Belgija)        1:3 (1:2)
   

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lježo "Standard" (Belgija)                           4 2 2 0   6:1    8
2. "Hannover 96" (Vokietija)                            4 2 2 0   6:4    8
3. "FC Kobenhavn" (Danija)                              4 1 1 2   4:7    4
4. Poltavos "Vorskla" (Ukraina)                         4 0 1 3   2:6    1
   

C grupė -

"PSV Eindhoven" (Olandija) - Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis)       3:3 (1:2)
Varšuvos "Legia" (Lenkija) - Bukarešto "Rapid" (Rumunija)        3:1 (0:0)
   

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "PSV Eindhoven" (Olandija)                           4 3 1 0   8:4   10
2. Varšuvos "Legia" (Lenkija)                           4 3 0 1   7:4    9
3. Bukarešto "Rapid" (Rumunija)                         4 1 0 3   3:7    3
4. Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis)                        4 0 1 3   5:8    1
   

E grupė -

Stambulo "Besiktas" (Turkija) - Kijevo "Dinamo" (Ukraina)        1:0 (0:0)
Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) - "Stoke City" (Anglija)          1:2 (0:0)
   

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Stoke City" (Anglija)                               4 3 1 0   9:3   10
2. Stambulo "Besiktas" (Turkija)                        4 2 0 2   7:4    6
3. Kijevo "Dinamo" (Ukraina)                            4 1 2 1   3:3    5
4. Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis)                       4 0 1 3   3:11   1
   

F grupė -

"Salzburg" (Austrija) - Bilbao "Aathletic" (Ispanija)            0:1 (0:1)
"Paris St Germain" (Prancūz.) - Bratislavos "Slovan" (Slovakija) 1:0 (0:0)
   

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bilbao "Athletic" (Ispanija)                         4 3 1 0   8:3   10
2. "Paris St Germain" (Prancūzija)                      4 2 1 1   4:3    7
3. "Salzburg" (Austrija)                                4 1 1 2   6:6    4
4. Bratislavos "Slovan" (Slovakija)                     4 0 1 3   1:6    1
   

G grupė -

Vienos "Austria" (Austrija) - "AZ Alkmaar" (Olandija)            2:2 (0:2)
Charkovo "Metalist" (Ukraina) - "Malmo FF" (Švedija)             3:1 (0:0)
   

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Charkovo "Metalist" (Ukraina)                        4 3 1 0  10:4   10
2. "AZ Alkmaar" (Olandija)                              4 1 3 0   9:6    6
3. Vienos "Austria" (Austrija)                          4 1 2 1   7:7    5
4. "Malmo FF" (Švedija)                                 4 0 0 4   4:13   0
   

H grupė -

"Birmingham City" (Anglija) - "Club Brugge" (Belgija)            2:2 (0:2)
"Braga" (Portugalija) - "NK Maribor" (Slovėnija)                 5:1 (3:0)
   

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Braga" (Portugalija)                                4 2 1 1  10:5    7
2. "Club Brugge" (Belgija)                              4 2 1 1   7:5    7
3. "Birmingham City" (Anglija)                          4 2 1 1   7:7    7
4. "NK Maribor" (Slovėnija)                             4 0 1 3   3:10   1
   

I grupė -

Glazgo "Celtic" (Škotija) - "Stade Rennes" (Prancūzija)          3:1 (2:1)
Madrido "Atletico" (Ispanija) - "Udinese" (Italija)              4:0 (3:0)
   

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido "Atletico" (Ispanija)                        4 2 1 1   7:3    7
2. "Udinese" (Italija)                                  4 2 1 1   5:6    7
3. Glazgo "Celtic" (Škotija)                            4 1 2 1   5:5    5
4. "Stade Rennes" (Prancūzija)                          4 0 2 2   4:7    2
   

J grupė -

"Schalke 04" (Vokietija) - Larnakos AEK (Kipras)                 0:0
Bukarešto "Steaua" (Rumunija) - Haifos "Maccabi" (Izraelis)      4:2 (2:2)
   

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija)              4 2 2 0   8:1    8
2. Haifos "Maccabi" (Izraelis)                          4 2 0 2   9:7    6
3. Bukarešto "Steaua" (Rumunija)                        4 1 2 1   5:8    5
4. Larnakos AEK (Kipras)                                4 0 2 2   1:7    2
   

K grupė -

Enšedės "Twente" (Olandija) - "Odense BK" (Danija)               3:2 (2:1)
"Fulham" (Anglija) - Krokuvos "Wisla" (Lenkija)                  4:1 (2:1)
   

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Enšedės "Twente" (Olandija)                          4 3 1 0  12:5   10
2. "Fulham" (Anglija)                                   4 2 1 1   7:3    7
3. "Odense BK" (Danija)                                 4 1 0 3   6:10   3
4. Krokuvos "Wisla" (Lenkija)                           4 1 0 3   4:11   3
   

L grupė -

Briuselio "Anderlecht" (Belgija) - Graco "Sturm" (Austrija)      3:0 (1:0)
Atėnų AEK (Graikija) - Maskvos "Lokomotiv" (Rusija)              1:3 (0:0)
   

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Briuselio "Anderlecht" (Belgija)                     4 4 0 0  11:1   12
2. Maskvos "Lokomotiv" (Rusija)                         4 3 0 1   8:5    9
3. Graco "Sturm" (Austrija)                             4 1 0 3   3:8    3
4. Atėnų AEK (Graikija)                                 4 0 0 4   4:12   0
   

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas, prie kurių prisijungs trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos turnyre užėmusios aštuonios ekipos.

2011-2012 metų sezono UEFA Čempionų lygos finalinis mačas ateinančių metų gegužės 19 dieną įvyks Miunchene (Vokietija).


Šiame straipsnyje: UEFA Europos lyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių