UEFA Čempionų lygoje - „Barcelonos“ triumfas

UEFA Čempionų lygoje šeštadienio vakarą vyko finalinės rungtynės, kuriuose susitiko „Barcelona” ir „Manchester United” ekipos. Mačą 3-1 laimėjo bei taurę į viršų kėlė „Barca”.

Rungtynės prasidėjo geresniu Mančesterio futbolininkų žaidimu, bet po kiek laiko „Barcelona” parėmė iniciatyvą ir ėmė žaisti savo stiliaus futbolą su daug tikslių perdavimų.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 27-ą minutę, kuomet „United” vartininką Edwiną van der Saąrą tiksliu smūgiu palei žemę po Xavi atlikto perdavimo nuginklavo Pedro Rodriguezas.

Įmušę įvartį katalonai šiek tiek atsipalaidavo, tačiau ir toliau ilgiau kontroliavo kamuolį bei mėgino pelnyti antrą įvartį, bet Davido Villa atlikti smūgiai būdavo netikslūs.

34-ą minutę „Wembley” stadione susirinkę „United” fanai galėjo šiek tiek nusiraminti, mat rezultatas tapo lygus, kai po puikios perdavimų kombinacijos ir Ryano Giggso perdavimo puikiu smūgiu įvertį pelnė Wayne'as Rooney.

Iki pat kėlinio pabaigos nei viena, nei kita komanda labai pavojingų progų neturėjo susikūrusi, tačiau verta paminėti, kad Lionelis Messi kėlinio pabaigoje galėjo išveržti „Barca” į priekį, bet jis „neuždarė” Villa atlikto perdavimo.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ispanijos klubo dominavimu, ko pasekoje, 54-ą minutę Lionelis Messi maždaug iš šešiolikos metrų stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į Anglijos ekipos vartus.

Katalonai ir toliau neatleido vadžių. „Barca” žaidėjai buvo viskuo pranašesni už savo varžovus ir 69-ą minutę po Sergio Busquetso atlikto perdavimo kamuolį į vartus siuntė katalonų puolėjas Villa.

Iki pat rungtynių pabaigos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo. Kuomet „Barca” ėmė pirmauti dvejų įvarčių persvara, „Man Utd” žaidėjai nuleido rankas ir daugiau nieko pavojingo nesukūrė.

„Barcelona” 3 - 1 „Manchester United”
27' [1 - 0] Pedro Rodriguez
34' [1 - 1] Wayne Rooney
54' [2 - 1] Lionel Messi
69' [3 - 1] David Villa