U-19 rinktinės saugas V. Slivka - Italijos jaunimo taurės laimėtojas!

Vasarą Europos čempionate mūsų šalyje žaisiančios Lietuvos U-19 rinktinės saugas Vykintas Slivka su Turino „Juventus“ komanda laimėjo Italijos jaunimo taurės varžybas. Antradienį antrose finalo rungtynėse po pratęsimo „Juventus“ 2:1 nugalėjo „Napoli“ ekipą.

Italijos jaunimo (iki 19 metų - gimę 1994 m. ir jaunesni žaidėjai) taurės turnyre rungtyniavo 42 komandos. „Juventus“ pradėjo kovas nuo aštuntfinalio (trečiojo etapo) ir įveikė „Siena", Genujos „Sampdoria“ bei „Torino“ komandas.

Finale „Juventus“ susitiko su „Napoli“ klubu. Pirmoji dvikova Turine baigėsi lygiosiomis 1:1, o antrajame susitikime Neapolio „San Paolo“ stadione per pagrindinį laiką komandos taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1. Vis dėlto pratęsimo metu Federico Mattiello  įmušė pergalingą įvartį.

Mėnesio pabaigoje 18 metų gimtadienį švęsiantis saugas V.Slivka rungtyniavo iki 54 minutės. Jį pakeitęs Matteo Gerbaudo dvikovos pabaigoje užsidirbo raudoną kortelę.

„Juventus“ jaunimo komanda taurę iškovojo ketvirtą kartą. „Napoli“ ekipa kelyje iki finalo taurės varžybose įveikė kitų dviejų lietuvių komandas.

Aštuntfinalyje „Napoli“ laimėjo prieš Romos „Lazio“, kuriam atstovauja U-21 rinktinės gynėjas Aurimas Vilkaitis, o pusfinalyje - prieš „Roma" ekipą su U-19 rinktinės vartininku Tomu Švedkausku.

V.Slivka  „Juventus“ ekipai atstovauja nuo praėjusių metų vasaros. Turino klubas lietuvį išsinuomavo iš Panevėžio „Ekrano“.

Europos U-19 čempionatas Lietuvoje vyks liepos 20 - rugpjūčio 1 dienomis. Lietuvos futbolininkai šeimininkų teisėmis debiutuos varžybose.