Turkijoje I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė užėmė 13-ą vietą

Turkijoje vykstančiame Europos „Satellite“ serijos moterų paplūdimio tinklinio turnyre pajėgiausia Lietuvos pora Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė užėmė 13-ą vietą.

25-ą reitingą turinčios lietuvaitės penktadienį ryte trečiajame savo susitikime 2:0 (21:13, 21:19) nugalėjo 23-as pagal skirstymą norveges Janne Kongshavn ir Vilde Solvoll.

Tačiau kitame etape dėl patekimo į pajėgiausių 10-uką I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė per 36 minutes 0:2 (18:21, 13:21) nusileido 16-ą reitingą turinčiomis vokietėmis Victoria Bieneck bei Julia Grosner.

Šiomis varžybomis I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė pradėjo savo naująjį paplūdimio tinklinio sezoną. Turkijoje lietuvaitės iškovojo dvi pergales ir patyrė du pralaimėjimus.

Balandžio mėnesį tinklininkės planuoja dalyvauti pasaulio taurės varžybose Kinijoje.