T.Šuškevičius pasiekė istorinį rezultatą

Ispanijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate istorinį rezultatą pasiekė Lietuvos sportinio ėjimo meistras Tadas Šuškevičius.

Lietuvis 50 km nužingsniavo per 3 val. 52 min. 31 sek. ir užėmė 9-ąją vietą – kol kas aukščiausią Europos čempionatuose per visą šalies sportinio ėjimo istoriją. Be to, T.Šuškevičius pasiekė asmeninį rekordą ir įvykdė 2011 metų pasaulio čempionato A lygio normatyvą.

Kitas šiose varžybose dalyvavęs Lietuvos ėjikas Donatas Škarnulis buvo diskvalifikuotas. Europos čempionu tapo prancūzas Yohannas Dinizas – 3 val. 40 min. 37 sek. Sidabro medalį iškovojo lenkas Grzegorzas Sudolas – 3 val. 42 min. 24 sek.. Trečiąją vietą užėmė rusas Sergejus Bakulinas – 3 val. 43 min. 26 sek.

Moterų 100 m barjerinio bėgimo varžybų kvalifikacinio etapo neįveikė Sonata Tamošaitytė – jis ketvirtojoje atrankos grupėje finišavo šeštoji – 13,31 sek., o bendrojoje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą ir į pusfinalį nepateko.

Moterų šuolių į aukštį varžybose Airinė Palšytė neįvykdė atrankos normatyvo, kuris buvo 1 m 92 cm. Lietuvės rezultatas – 1 m 90 cm ir 18-oji vieta bendroje įskaitoje. Į finalą pateko 12 sportininkių.