Trijų pratęsimų trilerį Memfyje laimėjo „Thunder“ komanda

Įspūdingą trilerį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse žiūrovai išvydo Memfyje, kur vietos "Grizzlies" ekipa 123:133 (28:16, 25:33, 19:22, 24:25, 13:13, 10:10, 4:14) po trijų pratęsimų nusileido Oklahomos "Thunder" krepšininkams. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus - 2:2.

Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus rungtyniauti 3 sekundes svečiai pirmavo 96:93, tačiau paskutinės atakos galimybę turėjo "Thunder" krepšininkai ir ją pasinaudojo - Mike'o Conley tritaškis išlygino rezultatą - 96:96.

Pirmo pratęsimo metu svečiai vėl buvo arčiau pergalės (107:101), bet "Grizzlies" priartėjo ir likus rungtyniauti 9 sekundes Greivisas Vasquezas tolimu metimu atstatė pusiausvyrą - 109:109.

Per antrąsias papildomas penkias minutes vyko kova taškas į tašką. Likus 30 sekundžių rezultatas tapo lygus (119:119), tačiau per likusį laiką nė vienai komandai taškų pelnyti taip ir nepavyko.

Trečiajame pratęsime jau stipresni buvo "Thunder" krepšininkai. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes "Grizzlies" deficitas siekė vos 2 taškus (123:125), tačiau per likusį laiką taškus rinko tik svečiai, kurie ir šventė pergalę.

"Grizzlies": Zachas Randolphas 34 (16 atk. kam.), Marcas Gasolis 26 (21 atk. kam.), O.J. Mayo 18, Mike'as Conley 16, G.Vasquezas 14.