Trečiosios lygos komanda iš Prancūzijos taurės pašalino „Lyon“ klubą

Savaitgalį Prancūzijoje vyko Prancūzijos taurės („Coupe de France“) kovos, kuriose buvo užfiksuota įvairių staigmenų.

Didžiausia staigmena ta, kad praėjusio sezono šio turnyro laimėtojai Liono „Olympique“ iškrito iš šio turnyro. Stipriausios šalies lygos klubas svečiuose po vienuolikos metrų baudinių serijos 2-4 nusileido trečios lygos klubui „Epinal“.

„Epinal“ puikiai pradėjo rungtynes ir iškart pradžiugino savo fanus. Du įvarčius 12 ir 14 minutėmis įmušė Tristanas Boubaya.

Visgi „Lyon“ komanda greitai išlygino rezultatą. 15 minutę pasižymėjo Bafetimbi Gomisas, o 21 minutę įvartį pelnė Gueida Fofana.

Kitas mačo įvartis krito 62 minutę kai vienuolikos metrų baudinį realizavo Lisandro Lopezas. Visgi trečios lygos klubas nepasidavė ir 77 minutę rezultatą išlygino Valentinas Focki.

Pagrindinis mačo laikas ir baigėsi lygiosiomis. Per pratęsimą komandos taip pat neįmušė įvarčių, taigi buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai. Juo sėkmingiau mušė „Epinal“ ekipa, kuri šią „futbolo loteriją“ laimėjo rezultatu 4-2. Po šio Liono miesto komandos pralaimėjimo tapo aišku, kad Prancūzijos taurė turės naujus savininkus.

Šiame straipsnyje: PinalLyonPrancūzijos taurė